Показване на 1 до 13 от 13

Тема: Дублета

  1. #1

    Подразбиране Дублета

    Някой има ли дублета ,за да ми каже как я ползва и някакви идеи за това какво да се пригитви във нея?
    Предварително благодаря!

  2. #2

    Подразбиране

    А какво е дублета?

  3. #3

    Подразбиране

    1. за дублетата - шефа ми си купи преди няколко месеца и горещо го препоръча - печал месо вътре, зеленчуци, всичко което иска пържене и обръщане от двете страни и такива, стават наведнъж. Но като обясни, че месото оставало червено като американските стекове вътре и се отказах.
    утре ще питам точно какво приготвя вътре и ще ти кажа/т.е. пиша

    За sladka hapka:

    Тук в СЗ има в магазините овче мляко и е доста хубаво - на Тонус. Вече няколко пъти правя млечна салата направо от него. Само трябва да внимаваш за срока на годност, тъй като не върви особено и съм виждала млека с изтекъл срок, а не прибрани от хладилните рафтове. Ти направи ли розичките :?

  4. #4

    Подразбиране

    Ами уред който го рекламираха по телевизията .Използва се за печене на котлон.От двете страни може да се пече.От единия край месо от другия зеленчуци и по средата има разделителна решетка.До сега не съм го пробвала.Реших да не експериментирам,а първо да попитам тук .

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pep-4o
    ...
    Тук в СЗ има в магазините овче мляко и е доста хубаво - на Тонус. Вече няколко пъти правя млечна салата направо от него. Само трябва да внимаваш за срока на годност, тъй като не върви особено и съм виждала млека с изтекъл срок, а не прибрани от хладилните рафтове. Ти направи ли розичките :?
    Мерси за обяснението и за информацията. Не бях видяла това мляко, но непременно ще го пробвам. Аз свикнах да правя млечната салата от Кафява баба с малко заквасена сметана за досгъстяване, но с Тонуса сигурно ще е по-евтино.

    За розичките - още не съм. Омесих едно захарно тесто и го проблах в хладилника, докато ми ксацне музата да направя розички от него. Ако не станат, ще правя ония, дето ти ги пратих.

    Qni, извинявай, че ти разводних темата. За съжаление не съм ползвала дублета, но предполагам, че ще става добре и за риба, картофен чипс, леко препичане на пресни колбаси...

  6. #6

    Подразбиране

    sladka hapka,няма проблем. :wink:
    pep-4o,ще чакам обясненията на твоя шеф

  7. #7

    Подразбиране

    утре, днес вече работим, но на друг фронт :P

  8. #8

    Подразбиране

    Яни, човека каза, че всичко което се пече, пържи или задушава някъде се слага вътре и става "здравословно". без мазнини. колбаси, меса, зеленчуци, яйца - всичко вътре. Пробвай, пък то така се разбира най-добре кое става и кое не

  9. #9

    Подразбиране

    pep-4o,благодаря за отговора и аз поразпитах .Пробвах пилешки филета и станаха мн.добре

  10. #10

    Подразбиране

    Към Дублета тиганите върви и една книжка - аз я имам скенирана на картинки ако я нямаш и искаш ще ти я пратя защото са големи картинките мога и тук да ги пусна ако има интерес де :-) Става въпрос за упътване как се ползва и рецепти за тигана.

  11. #11

  12. #12

    Подразбиране

    Подарих го на мъжа ми за ЧРД-то му (такова си пожела ).

    Но след 10-ина ползвания (най-често правим омлети в него) за огромно съжаление , част от тефлона му е на изчезване. Оказа се поредното нещо, което изобщо не си заслужава парите!

    А тиганите купувани на "Тефал" не са мръднали!

    Анчето от Западния
    "Винаги в човека доминира едно чувство и в името на любовта си той може да постигне всичко, всичко. Поне ние жените." Теодор Фонтане

  13. #13

    Подразбиране

    Реклама:
    И при мен се получи същото , оказа се поредното разочарование от прехвалени неща.
    А толкова внимателно го ползвах и толкова му се радвах в началото...

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •