Показване на 1 до 3 от 3

Тема: ТРИПТИХ

  1. #1

    Подразбиране ТРИПТИХ

    Здравейте!
    много ми се иска и аз да ушия някой ТРИПТИХ, но не знам кой, може би нещо подобно на тези.
    искам да ви помоля да ми покажете какви имате и малко да ми обясните как точно се шие
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Срещата на два характера е като взаимодействието между две химически вещества: ако има реакция и двете се трансформират.

  2. #2

    Подразбиране

    Първия не ти го препоръчвам защото не се знае колко е добра разработката на схемите.Аз лично не съм шила,но доколкото знам се шие всяко едно поотделно и после като си ги сложиш в рамка си ги закачаш едно до друго.TDK ши на Алфонс Муча дамите.Ако искаш питай нея

  3. #3

    Подразбиране zhak

    Реклама:
    моето мнение е, че това което си показала не е точно триптих, аз също се каня да ушия нещо от този вид и съм събрала доста ,но вече съм ушила един триптих -макови полете от Тоскана-може да го видиш в моите готови и го ших всяко поотделно , още не съм го рамкирало защото не съм решила заедно ли да ги рамкирам или поотделно виждала съм на снимка и двата варианта сега започнах триптих слънчогледи и го започнах трите заедно но нещо не върви и май ще го оставя
    дано съм била с нещо полезна

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •