Показване на 1 до 15 от 101

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Чета, плача, чета, пак плача... цяла нощ се въртях като луда-зная какво изживях миналата година през същата нощ и сега сърце не ми даде да заспя!!! Толкова ми липсвахте, но преди всичко да благодаря, макър отдалеч, че съм победител със златен гергеф- благодаря Ви за радостта, с която заливате от страниците! Не зная още какво може да се пише-това е случка за изживяване...Мили варненки-перфектни сте!
    Относно срещата за другата година-изявавам желание /без да съм питала видинлийки/ да сме домакини на Трета нац. среща-въпреки, че сме далеч от центъра на страната. Сигурна съм, че ще се представим на ниво, Вие само се съгласете Чакам още снимки-тамън да си продължа да си роня сълзи.
    Било е прекрасно!

  2. #2

    Подразбиране

    Разгледах снимките на Родич, ясно срещата е минала перфектно.Никога не съм се съмнявала,че Варненки ще се представят на ниво.
    А за тези красиви пръстени на Манка просто нямам думи. Благородно завиждам на всички който са получили.

  3. #3

    Подразбиране

    Е, изкарали сте си невероятно, това си личи по всичко, аз дори и да искам не мога да дойда, но пък чрез всичко прочетено и чрез снимките се чувствам като участник в тази среща!!!! Много бях изненадана, че съм учавствала в две номинации благодаря за вниманието!!! А за красотите показани само ахкам и не мога да се нагледам!!! Момичета, страхотни сте всички, организатори, участници!!! Едно огромно БРАВО за всички вас!!!!!

  4. #4

    Подразбиране

    разгледах снимките и съм очарована от всички красоти както и от организацията.направо не съм очаквала такава подготовка.получавате моите поздравления.а за подаръците благородно ви завиждам.благодаря на rodih за снимките.ако догодина срещата случайно е в бургас и аз ще се включа.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •