Мили слънчеви момичета, колко много ми липсвахте...
Снощи късно вечерта се домъкнах до компа, но уви...става нещо от няколко дни не можех да пиша нито по темите нито съобщения,само четях...а толкова много исках да поздравя всички ви...
(Днес малко се заиграх по контролния панел..и дано да можете да видите това съобщение...)
Личи си ,че варненската група е организирала всичко перфектно, дори през компа усещаме положителния ви заряд...
Личи си,че сте си прекарали чудесно и ние,които по някакви причини не успяхме да дойдем, можем само да се възхищаваме, да ви се радваме, да съжаляваме за пропуска и да въздишаме по снимковия материал...
Страхотни гобленови красоти сте показали, номинациите, изненадите...всичко е страхотно...
Дано догодина да мога да присъствам-където и да е из България...
(Вече съм дала нота на роднини и приятели...който ще се жени догодина...да НЕ Е ПРЕЗ ОКТОМВРИ МОЛЯ...ми то на 03.10. сватба- колега на мъжа ми...на 10.10.-пак сватба този път на мои роднини...Хубаво нещо са сватбите ама догодина да не ми бъркат плановете за гобленарската среща...
Много благородно ви завиждам и ви целувам всичките...тук малко ще си поплача...и чакам останалия снимков материал..и като отида на пловдивската среща,ще чуя и разказите на присъствалите момичета...