Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 101
  1. #46

  2. #47

    Подразбиране

    Огромни благодарности на организаторите на тази прекрасна среща!Беше чудесно не само за това, че видяхме толкова красота, а и че превърнахме виртуалното в реално! Да сте живи и здрави всички и до нова национална среща

  3. #48

    Подразбиране

    Мили дами, завиждам ви благородно за невероятната среща, за прекрасните емоции и за подаръците и за всичкоооооооооо изживяно. Тайничко се надявам децата ми да израстнат тази година и да боледуват по-малко, за да мога с отворена душичка да мога да се насладя на срещите и да присъствам на тях. Благодаря на всички дами които ни направиха съпричастни на срещата
    PS Манка, аз съм без пръстенчеееееееее

  4. #49

  5. #50

    Подразбиране

    И аз да се похваля,че бях там,беше страхотно!Организацията и всичко друго бяха безупречни!Тези,които не дойдоха могат много да съжаляват!Благодаря ви варненкиииииии!

  6. #51

    Подразбиране

    Страхотна среща, организация на ниво, подаръци много
    За следващата среща - организирайте я, а пък ние както казва Светлето Петрова "ще дойдем" ако ще и в нашия град да е
    Много исках да покажа колекцията на Манка, ама снимките ми са големи

  7. #52

    Подразбиране

    Страхотна среща,много емоции и преживявания,затова и се пребрах едва тази сутрин
    Мили момичета от Варна, огромно благодаря за перфектната организация,очаквах всичко да е наред,но надминахте представите ми,дори и отчета ВИ пред форума е безупречен .
    Благодаря на всички за невероятните емоции от срещата,благодаря и за номинацията
    Готова съм за следващата среща,решавайте бързо къде ще е.

  8. #53

    Подразбиране

    Хиляди благодарности за цялостната организация на срещата, за многото положителни емоции,които събрах (да ми държат влага до следващата среща, където и да е тя), за новите реални запознанства - за всички организатори
    Две, три снимки и от мен

    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  9. #54

    Подразбиране

    Всичко е било перфектно
    Не можах да присъствам, но Ви се радвам от сърце.Личи си колко сте щастливи всички
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  10. #55

    Подразбиране

    Срещата беше невероятна, изпълнена с много емоции и нови запознанства!
    Благодаря на варненки за безупречната организация, всичко беше перфектно
    Радвам се, че за втори път бях част от всичко това и с нетърпение чакам третия
    Ето и моите снимки http://mimimira2.multiply.com/photos/album/488

  11. #56

    Подразбиране

    Eто така се работи след плажни фиести
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  12. #57

    Подразбиране

    Държа да кажа и аз, че целият уикенд беше едно незабравимо преживяване.
    Като се започне с веселото групово пътуване във влака, при което 6-те часа път ми си сториха като 6 минути............. и не ни стигна времето да се надприказваме.
    После приятната и зареждаща атмосфера на срещата, перфекно организирана от варненки.
    И не на последно място и времето беше с нас в неделя и допринесе за една слънчева и запомняща се разходка в морската градина и по варненския плаж.
    Заредихме се с положитени емоции за доста време напред.
    Вече сме в очакване на следващата национална среща.
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  13. #58

    Подразбиране +++

    Всичко,което видях е чудесно!Браво и на домакините и на гостите!Манка,Господ ти е дал златни ръце и благородно сърце,пръстените и гривните са чудесни!Видях ги на Малекс и за секунди се почувствах все едно ,че съм била там.Благодаря на всички ви,че ви има!!thumbup:

  14. #59

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    Eто така се работи след плажни фиести
    Не си само ти в този вид на работа - същата бях и аз - оклюмала...Но пръстенчетата на Манка не се свалят - невероятни са.

    Момичета срещата бе великолепна - който не е дошъл да гледа снимките
    а ние ще си помним емоциите

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Браво на вас, момичета!

Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •