Страница 2 от 13 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 184
  1. #16

    Подразбиране

    Ето и последното ми творение. Честно казано съм изненадана от резултата, бях се отчаяла, че няма да мога с тези конци да довърша гоблена, коства ми много нерви, но това ми е за урок - да не шия никога вече с пупетс.
    Редактирано от daniel4i : 24.04.2010 в 18:53.

  2. #17

    Подразбиране

    Ето и новото ми произведение, заради което изоставих леприкона на Нимуе! Това е първия ми опит за прикачване на снимка от радикал. Моля ако не се вижда ми кажете.




  3. #18

    Подразбиране

    Най - после да успея да си снимам последните гобленчета, снимките не са много добри, за което се извинявам, блаодаря на всички, които са надничали в страничката ми и ме подкрепяха през цялото време - това е за вас!
    Ето и първия ми опит с кръстчета



    И това също


  4. #19

    Подразбиране

    От мен още две попълнения, които са отдавна подарени и едва сега се сдобих със снимките им

    Йерусалимската икона

    и този не знам как се казва
    Редактирано от daniel4i : 11.02.2010 в 15:33.

  5. #20

    Подразбиране

    И малко пролетно настроение


    и едно иглениче - мъниче
    Редактирано от daniel4i : 11.02.2010 в 15:34.

  6. #21

    Подразбиране

    Ето и последната ми рожба, която в понеделник отива за премяна

  7. #22

    Подразбиране

    Вече мога да сложа тук и гоблените, които бяха предназначени за подаръчета

  8. #23

    Подразбиране

    Благодаря ви Викинг, Марго , много сте мили!
    Ето и първия ми Дименшънс, благодарение на Кора, малко ме поизмъчи с тези сатенени бодове, стволови бодове, произволен семенен бод, френските възелчета пък бяха голямо удоволствие - цяла градина с китки, но резултата е задоволителен и аз много съм доволна и си го харесвам. Дано и на вас ви хареса!

  9. #24

    Подразбиране

    Ето и последното ми творение, което е за подарък, това е първата ми графика, малко я пооцветих да не е съвсем черна, но се получи добреСамо дето още не е изкъпана и пременена, но у тре и това ще стане.


  10. #25

    Подразбиране

    Ето я мацката изкъпана и облечена, даже вече пътува за............новия си притежател, който разбира се не я очакваСнимката е малко лоша, но да поясня че рамката е тъмно вишнава и стана разкош1


  11. #26

    Подразбиране

    Ето и моето Дименшънче вече готово. Пепка специално за теб И пъввия ми квилинг опит, една колежка ме зарази


  12. #27

  13. #28

    Подразбиране

    Ето и последните ми творбички - мънички и нежни.


  14. #29

    Smile

    Много са красиви

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Много са нежни. Особено маргаритката е много сладка!

Страница 2 от 13 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •