Показване на 1 до 15 от 58

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Щастлива майка си, Ния , имаш умни и талантливи деца! Дълги години да им се радваш и гордееш с тях! Поздравления за това, което е сътворила младата дизайнерка! Желая й много творчески успехи, ARTE MIRA да стане световно известна марка ! И да бъде много щастлива и в личен план!

  2. #2

    Подразбиране

    Поздрави за една щастлива майка и нейната невероятно талантлива дъщеря. Ния, има една поговорка, че крушата не пада по-далече от дървото, така че трябва да се гордееш със себе си, че си отгледала и възпитала такива прекрасни деца и си дала нещо от себе си за техния талант. Нови творчески успехи на младата дизайнерка!
    Съжалявам аз съм Radi но излезна мнение от rascit0 но поздрава е и от двете ни!

  3. #3

    Подразбиране



    Уау! Това мога да кажа за роклята! Уникална е!

    Ния, много ти благодаря за предоставената красота
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  4. #4

    Thumbs up

    NIA,като гледам тръпки ме побиват,ти си щастлива майка,това е невероятно преживяване - да присъстваш на успех на детето си,желая ти още много такива поводи ,а на дъщеря ти успехи,само напред и нагоре!Не си ни омръзнала със снимки това си е гордост и то основателна на мен специално ми е приятно,че БЪЛГАРКА прославя таланта на нашите жени

  5. #5

    Подразбиране

    Ниа страхотна колекция е направила дъщеря ти, пожелавам и огромен успех и се надявам на нас на място да ни разкажеш повече.

  6. #6

    Smile

    Поздравления и от мен за таланта на дъщеричката. Това което видях е нещо уникално и много красиво.
    Пожелавам да има много творчески успехи.

    Поздрави на мама и щерка от мен
    Щастието е единственото нещо, което човек може да раздава без да притежава.
    nimate@abv.bg
    http://www.snimka.bg/?profile,albums
    http://sports.mymall.bg/index.php?ref=43180

  7. #7

    Подразбиране

    Много хубава колекция , представена изящно и елегантно
    Пожелавам много нови и постоянни клиенти и разразстване на бизнеса!
    Ния за теб - ти си щастлива и горда майка

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •