Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 58
  1. #16

    Подразбиране

    Много хубава колекция , представена изящно и елегантно
    Пожелавам много нови и постоянни клиенти и разразстване на бизнеса!
    Ния за теб - ти си щастлива и горда майка

  2. #17

    Подразбиране



    Уау! Това мога да кажа за роклята! Уникална е!

    Ния, много ти благодаря за предоставената красота
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  3. #18

    Thumbs up

    NIA,като гледам тръпки ме побиват,ти си щастлива майка,това е невероятно преживяване - да присъстваш на успех на детето си,желая ти още много такива поводи ,а на дъщеря ти успехи,само напред и нагоре!Не си ни омръзнала със снимки това си е гордост и то основателна на мен специално ми е приятно,че БЪЛГАРКА прославя таланта на нашите жени

  4. #19

    Подразбиране

    Ниа страхотна колекция е направила дъщеря ти, пожелавам и огромен успех и се надявам на нас на място да ни разкажеш повече.

  5. #20

    Smile

    Поздравления и от мен за таланта на дъщеричката. Това което видях е нещо уникално и много красиво.
    Пожелавам да има много творчески успехи.

    Поздрави на мама и щерка от мен
    Щастието е единственото нещо, което човек може да раздава без да притежава.
    nimate@abv.bg
    http://www.snimka.bg/?profile,albums
    http://sports.mymall.bg/index.php?ref=43180

  6. #21

    Подразбиране

    Не зная какво друго да кажа! прекланям ти се Ния-чест е за всяка майка да отгледа таквиз щерки! ...когато писа, че отиваш в Милано няколко пъти без да има връзка си мислих за теб и все ми се върти мода в главата-то не било случайно-каквото и да кажа няма да е достатъчно! Браво!
    Щерка ти пък когато каже ще й избродираме за следващата колекция финни мотиви за вплитане в дрехите, че то ще дойде и момента за колекция ",от котюр" и

  7. #22

    Подразбиране

    Ния, големи красоти, страхотни модели, на мен май всичко ми хареса и то мноооого!!! Поздравления за дъщеря ти!!!!

  8. #23

    Подразбиране

    Чак сега виждам темата!
    Поздравления за дъщеря ти . Тоалети те и са много стилни и женствени. Пожелавам и успех . Да ги разбие в Италия.

  9. #24

    Подразбиране

    Браво Ния! Каквато майката такава и дъщерята и то в хубавия смисъл!
    Желая много успехи на младата дизайнерка, а на мама знам че усещането е върховно да виждаш че детето ти успява! Бъдете здрави и само нагоре!

  10. #25

    Подразбиране На ревю в Милано - 2

    С риск да ви досадя. Но зная,че много от приятелите ми във форума проявяват интерес, реших да покажа част от моделите представени на второто авторско ревю на дъщеря ми.
    И да съобщя,че в края на м. април двете колекции-от първото и второто ревю ще бъдат представени в София. Допълнително ще съобщя точната дата,час и място на софийското ревю за тези,които желаят и могат да го посетят.

    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  11. #26

  12. #27

    Подразбиране

    Откога чакам да видя снимки от това ревю и да ми''ДОСАДИШ''
    Толкова много красота,финес и изящество има в моделите на твоята щерка, почуствах се за миг горда,че една българка може да пополяризира Родината ни в такъв град като Милано.
    NIA ,бъди горда с таланта и умението на твоята дъщяря,която има златни ръце
    Лошият човек е като въглена-ако не те опари,ще те очерни. Анахарсисhttp://eli1958.snimka.bg/tapestries/gobleni.418735

  13. #28

  14. #29

    Подразбиране

    Само едно пояснение,че на снимката не се вижда добре - червеното не е ширит, а ръчно нашити корали. Става въпрос за първата снимка.

    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    И накрая - снимка на дизайнерката пред нейният портрет нарисуван от една италианска художничка специално за ревюто.



    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •