Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 58
  1. #1

    Подразбиране Ревюта в Милано

    Доста се колебах дали тук да пусна снимката или във варненската тема, но реших,че имам много приятели извън Варна и те също биха искали да я видят и,че тук и е мястото.

    Сигурно ви писна от мен ,но нали за това са приятелите, да споделяме с тях радости и болки.
    Мина авторското ревю на дъщеря ми. Беше страхотно изживяване, за първи път присъствам на такова представяне. Имаше над 100 присъстващи, повечето жени, естествено . Съпровождащата музика беше компилация от различни по стил мелодии съответстващи на моделите,които се представяха. Манекенките дефилираха в една от залите на хотел "Пиер", която е разделена на няколко части от арки и колони , а присъстващите бяхме седнали на столове наредени покрай стените. След края на ревюто имаше коктейл и консултации с дизайнерката за евентуални бъдещи поръчки. Направих много снимки,но не съм сигурна,че успях да се справя на 100 %, някои от снимките са доста несполучливи. За да представя повече снимки направих този колаж.
    Надявам се да ви е интересно.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #2

    Post

    Нинка,страхотно ревю е било от колажа които си ни показала,а и невероятно изживяване за всички присъстващи.Трабва са де гордееш стакава дъщеря,наследила златните ръце на майка си.Пожелавам и от сърце много поръчки да има,а това ревю да едно начало на още много такива.Това е за дъщерята със ЗЛАТНИ ръце.
    Лошият човек е като въглена-ако не те опари,ще те очерни. Анахарсисhttp://eli1958.snimka.bg/tapestries/gobleni.418735

  3. #3

    Подразбиране

    Поздравления!Нека дъщеричката ти жъне успех след успех!

  4. #4

    Подразбиране

    Много ми харесаха някой модели.Определено има голям талант дизайнерката.Да ти е жива и здрава и много успех и радост в живота от цялото си сърце
    И пак ни зарадвай с нови снимки.Аз обичам модните дефилета,моя син беше манекен,а после и маше и собствена агенция в Бургас преди няколко години.Тази тема ми е любимата!

  5. #5

    Подразбиране

    Страхотни са моделите, поздравления - дъщеря ти има страхотен талант.

  6. #6

    Smile

    Поздрави за гордата майка и комплименти за талантливата дъщера УСПЕХ!

  7. #7

    Подразбиране

    Достойна дъщеря на майка си ! Нека успехът да е винаги с вас!

  8. #8

    Подразбиране

    И ние се уредихме значи с връзки в тази областБраво на щерка ти

  9. #9

    Подразбиране

    Ниа,дано това ревю бъде първото от поредица ревюта на момичето ти!!! Радвам се заедно с теб за успеха на дъщеричката! Българка с ревю в Италия - повдигна ми се самочувствието......

  10. #10

    Подразбиране

    Прекрасна колекция Поздравления на талантливата дъщеря и гордата майка. Нека това ревю бъде първото от поредица все по-големи и успешни дефилета.
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  11. #11

    Подразбиране

    Много стилна колекция е представила дъщеря ти, Ния.Гордей се !!!
    Много успехи и още по -големи ревюта занапред!
    Може ли да покажеш в по-голяма снимка на последния ред дългата рокля с нюанс на лилаво.Уникален цвят.Много ми харесва
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  12. #12

    Подразбиране

    Поздравления и за майката и за дъщерята. Пожелавам ви още повече успехи и щастливи моменти

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от blue_bouble Виж мнение
    Много стилна колекция е представила дъщеря ти, Ния.Гордей се !!!
    Много успехи и още по -големи ревюта занапред!
    Може ли да покажеш в по-голяма снимка на последния ред дългата рокля с нюанс на лилаво.Уникален цвят.Много ми харесва

    По желание на клиента.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  14. #14

    Подразбиране

    Щастлива майка си, Ния , имаш умни и талантливи деца! Дълги години да им се радваш и гордееш с тях! Поздравления за това, което е сътворила младата дизайнерка! Желая й много творчески успехи, ARTE MIRA да стане световно известна марка ! И да бъде много щастлива и в личен план!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Поздрави за една щастлива майка и нейната невероятно талантлива дъщеря. Ния, има една поговорка, че крушата не пада по-далече от дървото, така че трябва да се гордееш със себе си, че си отгледала и възпитала такива прекрасни деца и си дала нещо от себе си за техния талант. Нови творчески успехи на младата дизайнерка!
    Съжалявам аз съм Radi но излезна мнение от rascit0 но поздрава е и от двете ни!

Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •