Показване на 1 до 15 от 744

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Стуто Виж мнение
    Шумът, който така старателно вдигате, не казва нищо. Молбата ни е да спрете, грозно е.
    Извинявам се на останалите членове на организаторската група, ако спорът ми с лидерката на групата ги е обидил лично. А шумът, който вдигнах беше по съвсем друг повод - заради дискриминационното отношение на nikaaa73 точно към членовете на старата група. Защото аз попитах дали всички останали плевенски гобленари няма да могат да присъстват на срещата, ако местата в залата се запълнят. И госпожата веднага ме нападна. Не каза, че не сте успели да намерите по-голяма зала, че съжалява, но за да може приходящите да се поберат ще трябва да се откаже на някои от местните, а че точно членовете на старата група няма да могат да присъстват, защото не са се вкючили в организацията на срещата. Това отношение за мен е интригантство, а по-нататъшните й отговори - опит за манипулация.
    e-mail: margo_f@abv.bg
    Skype: margotof

  2. #2

    Подразбиране

    [QUOTE=margoto66;547001]Извинявам се на останалите членове на организаторската група, ако спорът ми с лидерката на групата ги е обидил лично.

    Ето тук бъркаш,ние нямаме лидер. За съжаление всички негативи съвсем незслужено се отправят към Нинка, но тя е човекът, който има възможност да отговаря веднага на запитванията във форума. Пак казвам, предложението съгражданките да се записват отделно е мое, беше предложено, обосновано и прието от всички, които участват организацията. Няма да обяснявам как ме е осенила идеята. Аз също имам приятелки, които като вас са във форума отдавна, но не са активни(също като вас), не ходят по срещите на другите градове, но искат да дойдат сега. Не се почувстваха дискриминирани, ще почакат.
    Никак не е коректо да коментираш начина, по който планираме срещата да премине, при условие, че нямаш и бегла представа как преминава подготовката. Реално ни четат всички, хайде да не ги оставяме с грешно впечатление.
    Лично аз по никакъв повод не желая да се срещам специално с вас трите-не ви познавам лично, но много внимателно ви четох и ако зависи от мен, няма да присъствате. Думите,които пишете оставят лош привкус, умът ми не побира какво бихте сътворили на живо.
    Нека оставим някои неща неказани, нека не показваме неосветената си страна.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •