Страница 13 от 49 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 744

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Момичета, снимките ще качвам утре/сега нямам време/, но нямам търпение да ви покажа това
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Малко снимки от мен. Не всички са с добро качесто, но късно ги видях.

    http://jozefa.snimka.bg/arts/nova-sreshta.493446

    П.п: Ани, това наистина е страхотно . А как ли ще е на живо?

  3. #3

    Подразбиране

    Да знаете, че ми липсвате.По последни данни, тази седмица в събота и неделя съм плевенчанка.С Пепен задължително ще се видим.Ако иска и някой друг....
    Само се притеснявам и този път да не ми се разминат нещата.

  4. #4

    Подразбиране

    Страхотна среща! Заредена съм с енергия и желание! Колко е хубаво да се събираме сродни души! Радвам се че и Маргото успя да дойде с Мишока за едно кафе!

  5. #5

    Подразбиране

    http://fibiani.snimka.bg/tapestries/...8-04-10.493529
    пробвайте така моля, за извинение за намесата. Между другото, големи красоти сте показали

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

  6. #6

    Подразбиране

    Веси, много липсваше на цялата компания! А какъв сладкиш беше направила Зоя да си оближеш пръстите. На следващата среща да си на линия, че е скучно без теб

  7. #7

    Подразбиране

    Определено е така

  8. #8

    Подразбиране

    Ммм да.Липсваше ниСледващия път обещах тортичка,с която,сигурно ще заинтригувам pepen.Но аз не искам да се меря с нея -все пак тя има голям опитИскам да кажа ,че не сме виновни за снимките.Така се получи заради ограждението отстрани и купола отгоре.Вече ще имаме още един терен за срещи-обаче пак е далече от центъра:Под Медицинския-пицария"Бавария"И още нещо да кажа:На Юлето щампата и другите двечки гобленчета са много нежни,но заради снимките не може да се разбере.На Пепи чашката,ще стане приказка-особенно с тези бонбонени цветове-харесва ми.А Ани след "Боженци"се е заела с две нови предизвикателства-няма умора тази жена-направо ни слага в малкия си джоб-БРАВО!АНИ!!!!!!!!!!На леля Милка момиченцето с това голямо куче е много стилно-най вече с добре подбраната рамка и с майсторската изработка разбира сеnerito давай с тази иконка,че като я гледам как става ,се замислям дали да не искам схемитеИ аз се видях с Маргото-макар и за малко-оказа се ,че живеем толкова блезо една от друга.А бебока само раздава усмивки като го закачаш
    Редактирано от Зоя : 21.04.2010 в 08:40. Причина: допълнение

  9. #9

    Подразбиране

    Sneja_B, vessi_s, а и другите ни дружки - наистина ни липсвахте ! Да се надяваме че следващия път ще сте на линия и няма да отсъствате ,но кога ще бъде това
    Мили момичета искам да ви направя едно предложение !Знам ,че всяка от нас си има достатъчно гобленчета за шиене ,но не ви ли се иска да си направим между нас една игра "робин"!?До сега не съм участвала в подобна,но ми харесва идеята да имам нещо ушито от всяка от вас за спомен !Помислете и дайте и вие някаква идея !Иначе аз вече съм си набелязала горе долу моя Робин от какви елементи ще се състои!Който се сети пръв ще получи награда!

  10. #10

    Подразбиране

    И аз незнам какво е това

  11. #11

    Подразбиране

    За всички ви! А това е линк с готови робиновци /без схеми /само за да ви стане ясно ,но Юлето го е обяснила много добре!Юле - позна,детективче голямо си ти , но наполовина ,а наградата по избор -черпня или гобленче!Разбира се като се видим на следващата среща !


    http://rowena.gallery.ru/watch?a=COR...ature=mainlist

    Ето и моя избор ,който разбира се не е окончателен




    А това е още един адрес ,който като отворите робиновци бол /но без схема/!
    За сведение и аз до сега не съм участвала в такава игра ,но все един път трябва да е за първи!Предимството ще бъде че сме в един град и няма да се ползват пощенските услуги !
    Ако Сисак влиза в тази тема ,моля ,нека разясни по-подробно ,тя е участвала в такава игра!

    Дано се съберем достатъчно желаещи !Така че пишете и давайте и вие предложения!Свърши ми лимита за емотикончетата ,така че на всички - ЦЕЛУВКИ!!!

  12. #12

    Подразбиране

    Информация за робините:

    http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=406466.0


    Избирате си готов подреден Робин или мотивчета, които се напасват по панамата.

    Ето тове е робин с отделни мотивчета, но подредени:



    Ето какво се получи при подреждане на мотивчетата на робина на едно от момичетата:

    http://picasaweb.google.com/donsyy/G...95985392484850

    Ето и няколко оригинални робина



    Тук също момичетата си организират такава игра :

    РобинМиниИзненада, има ли желаещи
    Редактирано от sissak : 26.04.2010 в 11:54.

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Juli71 Виж мнение
    гобленче ,защото съм на диета! Аз искам плодове!За робина имам пред вид не за почерпката!Все пак не ми е ясно как се получава рзпределението на мотивчетата, и има ли елемент на изненада за получателя?Аз си го представям така казвам ви ,че искам плодове и толкова ,вие решавате какви ще бъдат и крайният резултат е изненада за мен.Така ли е?

    Обещаното си е обещано!Имаш го на следващата среща , а тя трябва да е скоро !решавайте !

    За информация за робина ,сложи си пръстчето на първия линк от поста на сисак и четиии......!То и аз трябва да го направя ,за да сме подготвени !

    Моля мили мои ,хайде обадете се и другите !!!Толкова е голямо желанието ми -колкото са ми килата

  14. #14

    Подразбиране

    За тези, които се питат като мене какво е това РОБИН : "Що е то Робин?
    Всеки един от групата любители на гоблените избира тема за пошиване, изработва първата част. На ротационен принцип работите се разменят и така всеки пошива върху гоблена на другите. Резултата е един общо изработен гоблен, който е минал през всички и накрая пристига при притежателя си." /цитат/
    Е, те това е. Аз съм навита. Пепен, давай !! Инициативата е твоя - поставяй условията - тема, бодове и т.н. И да помислим за дата на среща, защото иначе няма как да го започнем !

  15. #15

    Подразбиране

    Да, съгласна съм с Juli71. Не винаги е достатъчно само желанието , а и възможностите. И въпреки всичко, който е свободен нека да дойде. не че сме си определили дата

Страница 13 от 49 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •