Страница 14 от 50 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен
Показване на 196 до 210 от 744
  1. #196

    Подразбиране

    Информация за робините:

    http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=406466.0


    Избирате си готов подреден Робин или мотивчета, които се напасват по панамата.

    Ето тове е робин с отделни мотивчета, но подредени:



    Ето какво се получи при подреждане на мотивчетата на робина на едно от момичетата:

    http://picasaweb.google.com/donsyy/G...95985392484850

    Ето и няколко оригинални робина



    Тук също момичетата си организират такава игра :

    РобинМиниИзненада, има ли желаещи
    Редактирано от sissak : 26.04.2010 в 11:54.

  2. #197

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Juli71 Виж мнение
    гобленче ,защото съм на диета! Аз искам плодове!За робина имам пред вид не за почерпката!Все пак не ми е ясно как се получава рзпределението на мотивчетата, и има ли елемент на изненада за получателя?Аз си го представям така казвам ви ,че искам плодове и толкова ,вие решавате какви ще бъдат и крайният резултат е изненада за мен.Така ли е?

    Обещаното си е обещано!Имаш го на следващата среща , а тя трябва да е скоро !решавайте !

    За информация за робина ,сложи си пръстчето на първия линк от поста на сисак и четиии......!То и аз трябва да го направя ,за да сме подготвени !

    Моля мили мои ,хайде обадете се и другите !!!Толкова е голямо желанието ми -колкото са ми килата

  3. #198

    Подразбиране

    За тези, които се питат като мене какво е това РОБИН : "Що е то Робин?
    Всеки един от групата любители на гоблените избира тема за пошиване, изработва първата част. На ротационен принцип работите се разменят и така всеки пошива върху гоблена на другите. Резултата е един общо изработен гоблен, който е минал през всички и накрая пристига при притежателя си." /цитат/
    Е, те това е. Аз съм навита. Пепен, давай !! Инициативата е твоя - поставяй условията - тема, бодове и т.н. И да помислим за дата на среща, защото иначе няма как да го започнем !

  4. #199

    Подразбиране

    Да, съгласна съм с Juli71. Не винаги е достатъчно само желанието , а и възможностите. И въпреки всичко, който е свободен нека да дойде. не че сме си определили дата

  5. #200

    Подразбиране Среща

    И аз искам да се включа,много примамливо звучи.на инициаторката.Относно срещата ,ако желаете да се видим в неделя в "Параклиса"

  6. #201

    Подразбиране

    Не е лошо като идея, ама не е ли много скоро? Лично мене не ме притеснява, но незнам другите И все пак - предлагайте! Аз нямам ангажименти

  7. #202

    Подразбиране

    Приветствам идеята на Juli 71 - нека бъдат тези дати. Давайте предложения. Тъкмо ще ви покожа завършената ИКОНА!

  8. #203

    Подразбиране

    Здравейте и на мен много ми липсвате и аз съм съгласна за края на месеца за когато кажете и за робина съм навита когато кажете
    Да се ядосваш,значи да наказваш себе си за грешките на другите!!!
    __________________________________________________ _________
    Някои хора са твърде изморени, за да ви дарят с усмивка. Дарете ги вие с вашата, защото най-много се нуждае от нея този, който я няма!

  9. #204

    Подразбиране Среща

    Да, за срещата има време,предполагам,че аз ще мога да дойда.Хубаво е да успеем да се съберем повече гобленарки-но.НЕ,че не е приятно-напротив-ВИНАГИ е весело,а колкото повече колежки,толкова повече емоции и ентусиазъм.ВИНАГИ се връщам в къщи от поредната среща все едно съм птичка и ще литна.Толкова е ХУБАВО!

  10. #205

    Подразбиране

    E, Веси, домъчня ни за тебе! Липсваш на цялата гилдия. И цяло лято ли ще бъдеш на вилата? , поне на една от срещите ела

  11. #206

    Подразбиране

    Вьв врьзка с РОБИН --аз бих участвала,но на зима-сега нямам секунда свободно време
    sneji_bee@abv.bg

    Яжте мед за здраве и красота!
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000080361779

  12. #207

    Подразбиране

    За всички, които не бяха на последната среща. Sneji bee, за тебе и Vesi знаем - вие сте хора на селския труд за това. А ние, дето се чудим къде да по едно - - с най-добри чувства

  13. #208

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Juli71 Виж мнение
    Е,ние ще си направим един летен мини!
    Да и аз съм за !Ще си изберем да бъде МИНИ РОБИН-по желание /горе долу 60/60 бодчета/ с цел да се пробваме да видим как ще ни потръгне !Срок за изпълнение на дадения елемент от робина/все пак е мини /според мене да бъде около 3 седмици ,но дайте и вие мнение !Всеки си избира темата,намира си схеми,разчертава си панамата /така както на него ще му харесва ,набавя конци и... това е!Може първият елемент от робина да го ушие притежателя му , а може и накрая!
    Слагам един линк към галерито/май всички сме се рег там/ за да видите готови тематични гоблени!Пу, аз съм си заплюла този със малките смешни пиленца и вече съм си намерила схемите /само някой да ми ги принтира/!Но имам и схеми и за други темички - с рози, с макове ,с лалета, с кравички и др. !Така че мога да помагам!Дано се съберем поне 5-6 човека/моя милост,Юлето,Зойчето,Марианка,Ели,Нерито и...дано не пропускам някой който беше изявил желание за ЛЕТНИЯ робин/

    http://rowena.gallery.ru/watch?a=COR-dZDL


    Относно срещата за доуточнаване на въпроса ,23 -неделя в 14часа ,е чудесен ден !И мисля/а дано не ми мини котка път/ да е в дворчето ми !От мен по една шопска салатка с питка и ракийка/може и по едно кайФенце/ ,а от вас другото!Зойче не прави нищо сладко че съм на диета

    Приемам всякакви други предложения и мнения и желаещите за робина да ми се обядят!Кой където иска!

  14. #209

    Post

    Няма да мога да дойда.Имаме резервация в неделя-на работа съм.Това означава ,че и за Робина отпадам.Ще се включа по-нататъка,другия вариант е да закъснея с шиенето-незнам ,вие решете.

  15. #210

    Подразбиране

    Реклама:
    На вниманието на всички съфорумки! Срещата, която беше планувана за 23 май ще се проведе в Градстата градина . Причината за отлагането в двора на Пепен е субективна, което предполага нашата дискретност. Предложения за заведение - тук във форума. Надявам се за разбиране и подкрепа.

Страница 14 от 50 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •