Страница 15 от 50 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследенПоследен
Показване на 211 до 225 от 744
  1. #211

    Подразбиране

    Здравейте на всички от плевенската група! Много съжалявам, но тази среща ще я пропусна. На 22 май заминавам в командировкаМоля, пишете във форума и качете снимки, за да съм усведомена Поздрави и

  2. #212

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от aneta Виж мнение
    То май среща не се очертава да има ...или греша?

    Хайде, има ли желаещи???
    Ани, и сам воиньт е войн!
    sneji_bee@abv.bg

    Яжте мед за здраве и красота!
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000080361779

  3. #213

    Подразбиране

    Е, и аз съм привърженичка за 30 май, ама сега на 23 ......

  4. #214

    Подразбиране

    Съгласна на 30
    Да се ядосваш,значи да наказваш себе си за грешките на другите!!!
    __________________________________________________ _________
    Някои хора са твърде изморени, за да ви дарят с усмивка. Дарете ги вие с вашата, защото най-много се нуждае от нея този, който я няма!

  5. #215

    Post

    Май, на много от нас е натоварена програмата с ангажементи.Аз също не съм сигурна даже и за 30-ти

  6. #216

    Подразбиране

    Съгласна съм за 30 май - среща все пак трябва да има този месец, иначе се губи цикличността Остава да съберем предложения за мястото на срещата. Аз съм с предложение пак за Шапката в Градската градина.

  7. #217

    Подразбиране

    Аз ще дойда непременно!
    Редактирано от pepen : 26.05.2010 в 18:39.

  8. #218

    Подразбиране

    Права е nerito не трябва да се губи цикличността, макар че аз няма да бъда ви пожелавам приятно изкарване!На следващата среща ще се отчитам!

  9. #219

    Подразбиране

    Никой не споменава за час на срещата. Впредвид високите температури дайте предложения.

  10. #220

    Подразбиране

    Здравейте Много съжелявам но имаме много работа и ще работим и събота и неделя и няма да мога да дойда на срещата но искам да се включа в робина ще чакак снимки
    Да се ядосваш,значи да наказваш себе си за грешките на другите!!!
    __________________________________________________ _________
    Някои хора са твърде изморени, за да ви дарят с усмивка. Дарете ги вие с вашата, защото най-много се нуждае от нея този, който я няма!

  11. #221

    Подразбиране

    за 14:00 часа, 30 май, неделя Шапката

  12. #222

    Подразбиране

    Утре вечер в 19 часа вече ще бъда на компа да има снимки много ви моля!Приятно прекарване !

  13. #223

    Подразбиране

    Как да го разбирам не е имало фотографи или война е бил сам?

  14. #224

    Подразбиране

    Бяхме в камерен състав, но това не попречи на настроението. А като никога нямахме и фотоапарат, така, че няма и снимки.....

  15. #225

    Подразбиране

    Реклама:
    Не съжалявайте!Като свършат ягодите и черешите пак ще се съберем!Другия път може нас да ни няма!Но така сладко си се наприказвахме ,чак не ни се тръгваше!А вие не се отпускайте и мислете за робина !Вече сме сигурни 4 човека
    1. Ели
    2.Юлето
    3.Нерито
    4.пепен
    Очаквам и други да се съгласят !Показвам няколко ,на които с много упорство съм насъбрала схемички !


    Има още ,но не мога всичките да ви покажа тук !Опитвам се да ги кача и на друго място ,но и там има лимит!Ако някой се интересува от дадена тематика за робин само да намигне!Винаги готова!!!

Страница 15 от 50 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •