Страница 22 от 50 ПърваПърва ... 12202122232432 ... ПоследенПоследен
Показване на 316 до 330 от 744
  1. #316

    Подразбиране

    Честито на баба !
    Честито на мама !
    Добре дошла мъничка Даниела !


  2. #317

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vessi_s Виж мнение
    Момичета, не помня кой от вас ме попита за изчезващите маркери....проверих и можем да вземем, но пак трябва да са 12 бр. (както преди). Единственото което се променя е цената,има слабо увеличение - 1 бр. излиза 2.30 лв....мин.година бяха по 2.10лв. Ако има желаещи нека пишат за да знам дали ще се съберем 12.
    Аз съм първа с 1 бр.
    Записвам се за 2бр та дано най-после успея да дйда на една среща и да се запозная с всички вас

  3. #318

    Подразбиране

    АЗ ИСКАМ 4-5 бр.маркери


    НА БАБАТА ЧЕСТИТА РАДОСТ И ДА СЕ СТЯГА ДА ГЛЕДА ВНУЧЕТО...........И АЗ ИСКАМ ДА СЬМ БАБЧЕ......-ЖЕЛАЯ ЗДРАВЕ И ДА РАСТЕ ЩАСТЛИВО
    sneji_bee@abv.bg

    Яжте мед за здраве и красота!
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000080361779

  4. #319

    Подразбиране

    Blagodarya na vsichki za hubavite dumi! Na vsichki vi jelaya takava radost i shtastie! (Izvinyavam se che pi6a na latinica, no mi se precaka kirilicata)

  5. #320

    Wink

    ЧЕСТИТО!!!!!!!!на Ванюша и на щерката.Да сте здрави,да се радвате на малката госпожица-да расте безгрижно ,без проблеми . Веси,2бр.маркери за Маргаритка-и да питам:КОГА ЩЕ СЕ ВИДИМ?Не ,че съм ушила нещо-просто да си побъбрим.Не на последно място да поздравя още една ПЛЕВЕНЧАНКА с ДОБРЕ ДОШЛА-ЯНА.Толкова е хубаво ,когато бройката ни се увеличава.Както казва pepen-ние,гобленарките се надушваме -като кучетата

  6. #321

    Подразбиране

    Веси ,мила,как в тази жега да слезна от "Олимп" до тебе Измисли нещо, или отправям молба към някой ,който е по близко до тебе, да ми направи услуга,като ти даде парички вместо мене!Страшно много се извинявам !

  7. #322

    Wink

    Пепи-ако за Весито не е проблем,вторник или сряда,ще мина да и дам паричките за твоите маркери

  8. #323

    Подразбиране

    Ще опитам да мина днес към 11,но не обещавам

  9. #324

    Wink

    Пепи,маркерите са при мен.Когато решиш-елаМълчите за среща-явно отпускарите са повече,баба къпе малко бебе и целува ли целува.Е ЩЕ ЧАКАМ-то това остана.Да взема да се стегна и да почвам да шия,че само се размотавам

  10. #325

    Подразбиране

    За къпане на бебето- никой не се надява на мене, защото съм "работещо момиче". Но щастието е пълно, когато гледаш това създание - чувствата са неописуемиА за шиенето - хич не ми се говори, срам ме е от мене самата. Така съм се отпуснала, че се чудя на срещата с какво ще се отчитам А кога ще се виждаме? Може би преди първия учебен ден?

  11. #326

    Подразбиране

    Току що се завърнах от морето ,ако искате на 29 преди и след това не мога!

  12. #327

    Подразбиране

    Току що се завърнах от морето ,ако искате на 29 преди и след това не мога!

  13. #328

    Подразбиране

    O, Juli, това е добра идея! Само че аз няма с какво ново да се похваля

  14. #329

    Подразбиране

    Ти си имаш основателна причина!

  15. #330

    Подразбиране

    Реклама:
    Ще се виждаме ли в неделя?Не смея да поема инициативата защото съм дежурна да не се окаже че не мога да дойда,за това се ослушвам някой друг да каже нещо по въпроса!Ако ще се виждаме и ако успея да дойда ще има почерпка от мен нали липсвах на партито за ЧРД !

Страница 22 от 50 ПърваПърва ... 12202122232432 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •