Страница 22 от 49 ПърваПърва ... 12202122232432 ... ПоследенПоследен
Показване на 316 до 330 от 744

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ще опитам да мина днес към 11,но не обещавам

  2. #2

    Wink

    Пепи,маркерите са при мен.Когато решиш-елаМълчите за среща-явно отпускарите са повече,баба къпе малко бебе и целува ли целува.Е ЩЕ ЧАКАМ-то това остана.Да взема да се стегна и да почвам да шия,че само се размотавам

  3. #3

    Подразбиране

    За къпане на бебето- никой не се надява на мене, защото съм "работещо момиче". Но щастието е пълно, когато гледаш това създание - чувствата са неописуемиА за шиенето - хич не ми се говори, срам ме е от мене самата. Така съм се отпуснала, че се чудя на срещата с какво ще се отчитам А кога ще се виждаме? Може би преди първия учебен ден?

  4. #4

    Подразбиране

    Току що се завърнах от морето ,ако искате на 29 преди и след това не мога!

  5. #5

    Подразбиране

    Току що се завърнах от морето ,ако искате на 29 преди и след това не мога!

  6. #6

    Подразбиране

    O, Juli, това е добра идея! Само че аз няма с какво ново да се похваля

  7. #7

    Подразбиране

    Ти си имаш основателна причина!

  8. #8

    Подразбиране

    Ще се виждаме ли в неделя?Не смея да поема инициативата защото съм дежурна да не се окаже че не мога да дойда,за това се ослушвам някой друг да каже нещо по въпроса!Ако ще се виждаме и ако успея да дойда ще има почерпка от мен нали липсвах на партито за ЧРД !

  9. #9

    Подразбиране

    Чаках,чаках... някой да отговори на Юлето ,но напразно!Айде сега аз да питам!?Утре времето ще се захлади ,има ли желаещи да се видим по същото време,както винаги ,на същото място ,в неделя 29 август!Без повод,просто ей така , да спазим трацицията и за да не се забравим!Пие ми се с картофки или 1/2 пица"Маргарита" и ми се гледат красоти на живо!
    Мислете бързо!

  10. #10

    Подразбиране

    аз не мога да доида - контузена сам - лиав крак

  11. #11

    Подразбиране

    Добре тогава!Срещата се отменя за по-добри времена!

  12. #12

    Подразбиране

    Здраве да е !nerito много удобен момент за бродиране ,опъваш си крака и действаш!Тъкмо на следваща среща ще имаш с какво а се отчетеш!

  13. #13

    Подразбиране

    Изгубила съм си скъпоценния маркер,дали няма някой хяртисал нали купувахте наскоро?

  14. #14

  15. #15

    Подразбиране

    nerito каза ,че има повече и ще ми даде!

Страница 22 от 49 ПърваПърва ... 12202122232432 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •