Страница 23 от 50 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследенПоследен
Показване на 331 до 345 от 744
  1. #331

    Подразбиране

    Чаках,чаках... някой да отговори на Юлето ,но напразно!Айде сега аз да питам!?Утре времето ще се захлади ,има ли желаещи да се видим по същото време,както винаги ,на същото място ,в неделя 29 август!Без повод,просто ей така , да спазим трацицията и за да не се забравим!Пие ми се с картофки или 1/2 пица"Маргарита" и ми се гледат красоти на живо!
    Мислете бързо!

  2. #332

    Подразбиране

    На никой ли не му се иска да се видим !И що!Този пост после ще го изтрия ,но нека да видите колко много ми е и!Отивам да се утешавам Ай .Д Е Ш .а .о !ПРРИ..ятен ви дее..н !

  3. #333

    Подразбиране

    аз не мога да доида - контузена сам - лиав крак

  4. #334

    Подразбиране

    Добре тогава!Срещата се отменя за по-добри времена!

  5. #335

    Подразбиране

    Здраве да е !nerito много удобен момент за бродиране ,опъваш си крака и действаш!Тъкмо на следваща среща ще имаш с какво а се отчетеш!

  6. #336

    Подразбиране

    Изгубила съм си скъпоценния маркер,дали няма някой хяртисал нали купувахте наскоро?

  7. #337

  8. #338

    Подразбиране

    Благодаря!Току що си приготвих панамата за един нов проект на кръстчета и той бил огромен,чак се уплаших,но нали не съм на норма когато стане!

  9. #339

    Подразбиране

    nerito каза ,че има повече и ще ми даде!

  10. #340

    Подразбиране

    Момичета някоя от вас знае ли къде в Плевен мога да си намеря сива неразграфена панама, обиколих магазините, които знам но не намерих.

    iana.damianova@gmail.com

  11. #341

    Подразбиране

    Ако няма в Елица няма да намериш в Плевен!

  12. #342

    Подразбиране

    Здравейте, мили момичета! Дойде есента и е време да се видим. През лятото кой какво е свършил, нови проекти и нови гоблени, дай Боже!Хайде, раздвижете се! Аз тонус не съм губила - нали съм бабче Давайте предложения за дата и място

  13. #343

    Подразбиране

    Вече много ми домъчня за всички вас и аз чакам някакво предложение да се появи и все надничам в тази тема.2-3 октомври далече ли е ?Защото на 25 септември Пепито няма да е тук ,а може би и аз,а ако някой иска утре да пием по кафе да се обади!

  14. #344

    Подразбиране

    Аз не съм присъствала на сбирките ви до сега , но много искам да се запознаем и бих дошла на кафе само кажете къде и кога, за да скроя плана.

  15. #345

    Подразбиране

    Реклама:
    Току що видях че доста хора са в списъка за 9 октомври!Що не свиркате !

Страница 23 от 50 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •