Страница 25 от 49 ПърваПърва ... 15232425262735 ... ПоследенПоследен
Показване на 361 до 375 от 744

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Sneja_B Гледам преди малко календара и се чудя !Тази дата нещо ми говори , сетих се ,ти си поредната от зодията "везни" !Така че ,макар и късничко ,ти пожелавам

    ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!





    От здраве да се не отървеш и много време да имаш за гобленчета!

  2. #2

    Подразбиране ЧРД

    ЧРД и от мен Пепи,бьди жива и здрава.Ти си готин човек и заслужаваш много ,много обич от близките и нас гобленарките разбира се!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    sneji_bee@abv.bg

    Яжте мед за здраве и красота!
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000080361779

  3. #3

    Подразбиране

    Благодаря на всички ,които ме поздравиха и тук и на ЛС , и по телефона!Беше един вълнуващ РД!Пожелавам и на вас подобни радости!
    Редактирано от pepen : 03.10.2010 в 09:46.

  4. #4

    Подразбиране

    SOS! ТЪРСЯ БЕБЕШКИ ПЛЕТЕНИ ТЕРЛИЧКИ!ВСИЧКИ, КОИТО МЕ ПОЗНАВАТ ЗНАЯТ, ЧЕ СЪМ СКАРАНА С ПЛЕТКИТЕ А НА ДАНИЕЛА ВЕЧЕ МУ Е СТУДЕНО. ТЕЗИ, КОИТО ОТКЛИКНАТ НА ПРИЗИВА МИ, НЯМА ДА ОСТАНАТ "НЕНАКАЗАНИ"

  5. #5

    Подразбиране

    Mомичета,тези които ще ходят на София имате ли някакъв план за пътуването,аз с Дебора ще пътуваме с влака в 9.30 ,пристига в Сф в12.30!

  6. #6

    Подразбиране

    Аз, Анета и Ели от Белене,ще пьтуваме заедно-мьжа ми ще ни закара и вьрне-ако е живот и здраве.Немога да поема още един човек,защото незнам синьт ми дали няма да иска да дойде в София,за да види брат си
    sneji_bee@abv.bg

    Яжте мед за здраве и красота!
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000080361779

  7. #7

    Подразбиране

    Аз и sisak ще пътуваме с влака в 9.30 ,който желае може да се присъедини към нас вагон 3 място 81 и 83.

  8. #8

    Подразбиране

    честит рожден ден, мила Веси! Традиционно ти желая здраве и положителни емоции, но незабравяй и удоволствията от живота

  9. #9

    Подразбиране

    Ооо,Веси ,честито и от мен !Желая ти всичко най-хубаво!

  10. #10

    Подразбиране Здравей

    Веси, Честит Рожден Ден , миличка!!!
    Извини , ме , че е малко на патерици !!!!
    Желая ти много здраве , щастие и късмет!!!
    Още много красоти да създадеш!!!!

  11. #11

    Подразбиране

    Честит Рожден Ден на патерици Веси по 1000, но така съм затрупана с ангажименти ,че те забравих , а си ми другарче по зодия!Но ти ще ме извиниш и приеми моите най-сърдечни пожелания за здраве,щастие и любов!Все пак си и юбилярка!Аз моя 40 годишен юбилей съм си го чествала ,не съм и знаела че не трябва да се празнува!Така че чакам една голяма почерпка от тебе,като се видим!Дай боже!

  12. #12

    Подразбиране

    Веси,
    И да ви кажа,че в неделя сьм свободна и ако искате среща,кажете...
    sneji_bee@abv.bg

    Яжте мед за здраве и красота!
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000080361779

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sneji_bee Виж мнение
    И да ви кажа,че в неделя сьм свободна и ако искате среща,кажете...
    Не може да бъде!?!Не вярвам на ушите си!Аз съм за ,но има малък проблем-болна съм в момента!Но малко да се свестя и съм на линия!Само кажете ,къде и кога!?Дано дойдат повече момичета ,че да вземем решение за коледните празници!

  14. #14

    Подразбиране

    Аз съм на линия,само кажете къде !Ще мина през магазина на Маргаритка да и кажа.Отдавна не сме се събирали сигурно ще видим много красоти!А пък аз ще ви покажа новите си начинания и едно разочарование!

  15. #15

    Подразбиране

    За сега и аз съм на линия. Дано да са здрави дечурлигата, че не ми се пропуска. Гоблени нови нямам, имам плетки. , ама и те не са много. И на мен ми се яде салатка.
    e-mail: margo_f@abv.bg
    Skype: margotof

Страница 25 от 49 ПърваПърва ... 15232425262735 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •