Страница 28 от 50 ПърваПърва ... 18262728293038 ... ПоследенПоследен
Показване на 406 до 420 от 744
  1. #406

    Подразбиране

    Щом си готова, давай ,наваксвай!На РД се ходи с подарък и отделно си и домакиня!Ха сега да те видя!Дне се изплашиш и да се откажеш отново!

  2. #407

    Подразбиране

    Готово! И аз ще съм там - никакви не могат да ме спрат! Хайде, къде се изгубихте? 21.11 неделя "Параклиса" Да се чувстват поканени и нови лица, защото знам, че влизат и дрги запалянковци във форума. Ако ги е срам, ние лекуваме тази болест

  3. #408

    Подразбиране

    Моля всички редовни и нередовни, надничащи и списващи плевенски гобленарки да се запишат за участие в срещата при мен, на ЛС, че да се знае точната бройка.
    Редактирано от margoto66 : 06.11.2010 в 14:21.
    e-mail: margo_f@abv.bg
    Skype: margotof

  4. #409

    Подразбиране

    Като гледам календара май 19 декември еподходяща дата за коледното парти и е неделя,26 е следващата неделя ,но точно на коледа може би не е удачно , апредната е 12 ,ако не е много рано може и тогава.Миналата година го правихме на 13 макар и по импровизирано.

  5. #410

    Подразбиране 1 год.

    Тортата от мен.Само да сме колкото може повечеЗАПОВЯДАЙТЕ!!!!!!!
    Редактирано от Зоя : 10.11.2010 в 20:07.

  6. #411

    Подразбиране

    Последно на 21 в параклиса ли?

  7. #412

  8. #413

    Подразбиране

    много ми се иска да дойда на срещата,но да не се случи нещо непредвидено .не съм от плевен ,къде е точно мястотолека вчер

  9. #414

    Подразбиране

    Ехо! Плевенчанки -сладуранки,обръщам се към вас с една оооогромна молба!Моля всеки който дойде на срещата да носи със себе си една картичка ,лично изработена/не купена/ на новогодишна тематика !С този си жест ще внесем и нашият принос към благотворителния базар!Няма значение по какъв начин е направена картичката- с ушито мотивче, с изонит , с квилинг или по друг начин ,важното е да е ръчно изработена и да не е нещо претрупано!Нещо семпло и ефектно!Моля ви отнесете се сериозно ,ще съм ви много благодарна!Другото си го знаем ,купон до дупка , а ще има и игри-закачки и

  10. #415

    Подразбиране

    Лебедче,голяма слабост имам към Свищов да знаеш!

  11. #416

    Подразбиране

    Здравейте,отдавна искам да се срещна с вас и се надявам това да стане на 21.11.2010г. стига някои да гледа и преспи моето слънце което е само на 3 год. Доскоро надявам се.

  12. #417

    Подразбиране

    Много съм болна, но ще дойда! Обичам ви

  13. #418

    Подразбиране

    До тогава има време ще оздравееш!

  14. #419

    Подразбиране

    Най-после и Веси ще дойде! да не чуе дявола

  15. #420

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета,станала е грешка и съм взела на някоя от вас подаръка от pepen,която е останала без схемички да се обади за да и ги върна.Пликчето беше на масата под моя робин и прибирайки си го го видях и реших че е мое,даже питах Ваня, но в къщи се оказа ,че имам едно повече!Беше много приятна среща!Виждам че още няма снимки ,може би още купона продължава!

Страница 28 от 50 ПърваПърва ... 18262728293038 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •