Страница 29 от 49 ПърваПърва ... 19272829303139 ... ПоследенПоследен
Показване на 421 до 435 от 744

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    И аз се записвам!
    Да се ядосваш,значи да наказваш себе си за грешките на другите!!!
    __________________________________________________ _________
    Някои хора са твърде изморени, за да ви дарят с усмивка. Дарете ги вие с вашата, защото най-много се нуждае от нея този, който я няма!

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    пишете и един журналист в списъка

  4. #4

    Подразбиране среща

    Момичета,добре,че се обадихте да резервирам.Правят се резервации с пълна параОбаче трябва да кажа до 10.12.бройката/с една -две резерви/и менюто.МОЛЯ ВИ - обръщайте се към Маргото на ЛС,за да мога да реагирам и аз навреме. Много се радвам,че ще има нови попълнения.ОБИЧАМ ВИ!!!!!

  5. #5

    Подразбиране

    Записвам се и азМенюто ми допада, чакам с нетърпение срещата с вас!
    Честито внуче на Ванчето.

  6. #6

    Подразбиране

    И малко закъснели снимки от последната ни среща, че то дойде време вече за новата.
    http://margoto66.snimka.bg/tapestrie...6.21647741.big
    e-mail: margo_f@abv.bg
    Skype: margotof

  7. #7

    Подразбиране

    Момичета, да ви питам може ли да донеса една питка, че сега съм се специализирала в правенето?
    И да ви питам за какви картички говорите?

  8. #8

    Подразбиране

    Много съм щастлива! Благодаря на всички за топлите думи! Обичам ви и чакам с нетърпение срещата на 19,12.

  9. #9

    Post

    Леле Ванюшка,с тебе не може да се мери човек-както казва Анито-баба на Плевенските гобленаркиЧЕСТИТО и от мен.Да си здрава ,че трябва да къпеш и помагаш/колкото можеш/Дай БОЖЕ всекиму такава радост.Незнам,какво се бавят на СНЕЖИ синовете и тя иска да се радва на внуци НЯМА ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ЩЕ ПОРЪЧВАТЕ ЗА ПИЕНЕ!!!

  10. #10

    Подразбиране

    Благодаря, Зойче! Малко срещам трудност с картичката, но ще се справя -няма да оставя другарчето ми да се чувства изолирано

  11. #11

    Подразбиране

    Веси, със сигурност няма внучета - проектобаба е , и за това се чувствам задължена

  12. #12

    Подразбиране

    Momi4eta i tozi pat 6te se naloji da minete bez men na sbirkata, no slujebnite mi angajimenti /dori i v nedelja/ me zovat. Drugar4eto mi oba4e njama da ostane bez podarak za Koleda, 6te go zanesa na Zoika i tja 6te go predade vmesto men v nedelja.

  13. #13

    Подразбиране

    ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, sneji bee! От ти желая на всичко, до което се докоснеш, да вдъхваш живот и да си винаги усмихната!Изживей вълшебството на зрялата възраст - прекрасно е /от опит ти го казвам/.

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nerito Виж мнение
    ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, sneji bee! От ти желая на всичко, до което се докоснеш, да вдъхваш живот и да си винаги усмихната!Изживей вълшебството на зрялата възраст - прекрасно е /от опит ти го казвам/.
    Mного благодаря.Вече започвам да усещам по малко чара на златната есен на живота-красиво е...
    sneji_bee@abv.bg

    Яжте мед за здраве и красота!
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000080361779

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sneji_bee Виж мнение
    Mного благодаря.Вече започвам да усещам по малко чара на златната есен на живота-красиво е...
    Ей,рожденничке ,не така писимистично!Че какво му е на зрялата възраст!Кеф!Стоиш си в къщи,бродираш си ,говориш си със сладурани като тебе и никой не те закача за нищо Я по едно за твое здраве и гледай по-ведро на живота!И да не забравиш в неделя да донесеш от него !

Страница 29 от 49 ПърваПърва ... 19272829303139 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •