Страница 30 от 50 ПърваПърва ... 20282930313240 ... ПоследенПоследен
Показване на 436 до 450 от 744
  1. #436

    Подразбиране

    Здравейте, момичета
    До кога е срока за записване, да мога да си направя сметка дали ще мога да дойда, че изпуснах много срещи?

  2. #437

    Подразбиране

    неличка,много ще се радвам ако дойдеш!Марге ,аз и майка ми ще дойдем пиши ни!

  3. #438

    Подразбиране

    И аз се записвам!
    Да се ядосваш,значи да наказваш себе си за грешките на другите!!!
    __________________________________________________ _________
    Някои хора са твърде изморени, за да ви дарят с усмивка. Дарете ги вие с вашата, защото най-много се нуждае от нея този, който я няма!

  4. #439

  5. #440

    Подразбиране

    пишете и един журналист в списъка

  6. #441

    Подразбиране среща

    Момичета,добре,че се обадихте да резервирам.Правят се резервации с пълна параОбаче трябва да кажа до 10.12.бройката/с една -две резерви/и менюто.МОЛЯ ВИ - обръщайте се към Маргото на ЛС,за да мога да реагирам и аз навреме. Много се радвам,че ще има нови попълнения.ОБИЧАМ ВИ!!!!!

  7. #442

    Подразбиране

    За пиене не прочетох!

  8. #443

    Подразбиране

    Ванчееее,нищо не казваш!Честита втора внучка!Желая много здраве и радости на цялото семейство!

  9. #444

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от margoto66 Виж мнение
    Предлагам менюто. Тъй като сме много, предлагам да е едно и също за всички. Все пак, ако някой има други предпочитания да си каже, но трябва да е много бързо, за да мога навреме да информирам Зоя.
    Меню: Шопска салата- 3,90лв, Пилешка пържола с пържени картофи (100гр.)-5,90лв.
    За който не харесва пържола - кебапчета или кюфтета на скара-1лв/бр., пържени картофи 100 гр. - 1лв. Може и шопската салата да се замени с Овчарска-5,10лв.
    аз желая овчарска,защото много ми хареса предния пьт и пилешката да е от бутче
    sneji_bee@abv.bg

    Яжте мед за здраве и красота!
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000080361779

  10. #445

    Подразбиране

    Записвам се и азМенюто ми допада, чакам с нетърпение срещата с вас!
    Честито внуче на Ванчето.

  11. #446

    Подразбиране

    И малко закъснели снимки от последната ни среща, че то дойде време вече за новата.
    http://margoto66.snimka.bg/tapestrie...6.21647741.big
    e-mail: margo_f@abv.bg
    Skype: margotof

  12. #447

    Подразбиране

    Момичета, да ви питам може ли да донеса една питка, че сега съм се специализирала в правенето?
    И да ви питам за какви картички говорите?

  13. #448

    Подразбиране

    Много съм щастлива! Благодаря на всички за топлите думи! Обичам ви и чакам с нетърпение срещата на 19,12.

  14. #449

    Post

    Леле Ванюшка,с тебе не може да се мери човек-както казва Анито-баба на Плевенските гобленаркиЧЕСТИТО и от мен.Да си здрава ,че трябва да къпеш и помагаш/колкото можеш/Дай БОЖЕ всекиму такава радост.Незнам,какво се бавят на СНЕЖИ синовете и тя иска да се радва на внуци НЯМА ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ЩЕ ПОРЪЧВАТЕ ЗА ПИЕНЕ!!!

  15. #450

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря, Зойче! Малко срещам трудност с картичката, но ще се справя -няма да оставя другарчето ми да се чувства изолирано

Страница 30 от 50 ПърваПърва ... 20282930313240 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •