Страница 40 от 49 ПърваПърва ... 303839404142 ... ПоследенПоследен
Показване на 586 до 600 от 744

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Привет на фуклите! Така се срамувам, че....Не стига, че от половин година нищо ново не съм направила, ами и тук не се записвам. за прошка!!! А идеята на Маргото за среща я подкрепям. И на двете дати ще мога да дойда. Чакам по-ангажираните от мен за предложение на дата

  2. #2

    Подразбиране

    Подкрепям Марго - 24.06, неделя, пред "Шапката"

  3. #3

    Подразбиране

    ПРОМЯНА
    Скъпи приятели,удоволствие е за нас да ви поканим на
    ПЕТА НАЦИОНАЛНА СРЕЩА
    на любимия ни форум в
    БУРГАС,МОРЕТО И НЕГОВИТЕ ГОБЛЕНАРИ

    Срещата ще се проведе на 06-07 октомври в хотел "АКВА" с начален час 13.00 часа
    ЦЕНИ ЗА УЧАСТИЕ,НОЩУВКА И ВЕЧЕРЯ
    1. Нощувка
    - единична стандартна стая - 50 лв В цената е включена закуска,ползване на фитнес и басейн в СПА центъра на комплекса
    - двойна стандартна стая - 60 лв В цената е включена закуска,ползване на фитнес и басейн в СПА центъра на комплекса

    2. Ползване на зала - 2лв
    3. Кафе пауза - 4лв
    3. Вечеря - 25 лв

    Изложба на нашите гоблени - до 3 броя (без значение дали са рамкирани или не)

    Молим, всички желаещи да заявявят своето участие тук и да изпратят имена и ника, с който са регистрирани във форума на e-mail swetla_wp@abv.bg

    Очакваме ви с нетърпение
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране

    Хубави неща!Видях и нови попълнения в компанията!

  6. #6

    Подразбиране

    ЗДРАВЕЙТЕ СЪЖЕЛЯВАМ ЧЕ НЕ ДОЙДОХ НО РАБОТАТА Е ДОСТА-И ПОЧТИ НЕ МИ ОСТАВА ВРЕМЕ ЗА ТЕЗИ НЕЩА А ИНАЧЕ ЩЕ МИ БЕШЕ ПРИЯТНО ДА СЕ ВИДИМ
    aag60.gallery.ru
    aag60@abv.bg

  7. #7

    Подразбиране

    ЗДРАВЕЙТЕ,
    Аз съм начинаеща,но ще ми е много приятно да се запозная с всички вас.Обявете мястото и часа на срещата.

  8. #8

    Подразбиране

    Е най-накрая се свързах с мойте съгражданки.Указва се ,че съм на работа в този ден но ще се помъча поне за 1 час да отида.Благодаря на Светлето и Снежето за указаното съдействие.

  9. #9

    Подразбиране

    Да направите снимки за такива като мен които не могат да дойдат ! А ако вземете някакви решения за коледа съгласна съм!Приятно изкарване!

  10. #10

    Подразбиране

    Жалко,че бях пак на работа и не можах да дойда.Надявам се ,ако има среща за Коледа да успея.

  11. #11

    Подразбиране Плевенска среща

    Ето снимките!Както винаги беше много хубаво и приятно.Не ми се разделяше с вас!: Flowerlove:Цвете:: "Бисквитките":http://jozefa.snimka.bg/arts/sreshta...68902.28867066Много съжалявам,чак сега виждам,че новите снимки започват от есенния пейзаж на 2стр.
    Редактирано от Зоя : 29.10.2012 в 19:43.

  12. #12

    Подразбиране

    Това ми беше първата среща,но останах много приятно изненадана.Радвам се ,че ме приехте и сега съм част от вашата група.Чакам с нетърпение следващата среща.

  13. #13

    Подразбиране

    Здравейте, плевенчанки!
    Имам регистрация тук, но не съм писала, а и рядко влизам да чета, защото нещо трудно се ориентирам в този форум. Чета и пиша в темата за гоблени в БГ Мамма. Разбрах от pepen че си правите срещи и исках да дойда на срещата в края на октомври, но така се случи че ходихме да видим свеки тогава и нямаше как. Сега обаче нямам никакви планове и ангажименти за 18.11. и ще се радвам да се запозная с вас- все пак и аз страдам от същата болест като вас. Записвам се и за Коледна среща. Избирам от менюто 3 + сос, 4 овчарска, а за 6 предполагам че може безалкохолното да се замени с вода, понеже не обичам газирано.Паричките за куверта и за томболата ще дам на 18.11. Има ли някаква яснота къде и в колко часа на 18-ти ще бъде събирането. Очаквам с нетърпение да дойде неделя. Хубав ден и до нови срещи на живо.

  14. #14

    Подразбиране

    Аз бях една от новите попълнения.Радвам се, че се запознах с всички вас момичета! Беше ми много приятно.Чакам с нетърпение следващата среща! Венелина

  15. #15

    Подразбиране

    ПОДБРАНО ОТ МЕНЮТО НА ЗОЯ:-ВИЕ РЕШЕТЕ И СЕ ЗАПИШЕТЕ,КАТО СУМИЧКАТА ОТ 15 ЛВ ВНЕСЕТЕ

    1. Пилешка пържола от бутче на скара с картофено пюре-5.30 лв

    2. Пилешка пържола филе/чисто/-4.80 лв.
    3. Корнфлейкс/пилешко/-4.90 лв (може и сос за 1 лв)

    3.Корнфлейкс/пилешко/-може половин порция,ако е за предястие-2.50 лв.

    4.салати: -шопска 3.90лв
    -овчарска 4.90 лв.
    -селска 3.80лв.

    5.картофи по селски-2.10 лв


    6.безалкохолно- 1.40лв.

    ПРИМЕР:sneji_bee-#3 #4овч #6

    СЪБИРАМ ПО 15 ЛВ НА ЧОВЕК,ЗА ДА ГИ ОТЧЕТА НА СРЕЩАТА НА 18.11.2012Г


    P.S. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПО ЕДНА МАЛКА РАКИЙКА ОТ 1.30 лв.,а друг алкохол ще си внесем
    Редактирано от sneji_bee : 31.10.2012 в 12:05.
    sneji_bee@abv.bg

    Яжте мед за здраве и красота!
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000080361779

Страница 40 от 49 ПърваПърва ... 303839404142 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •