Страница 42 от 50 ПърваПърва ... 324041424344 ... ПоследенПоследен
Показване на 616 до 630 от 744
  1. #616

    Подразбиране

    Привет на фуклите! Така се срамувам, че....Не стига, че от половин година нищо ново не съм направила, ами и тук не се записвам. за прошка!!! А идеята на Маргото за среща я подкрепям. И на двете дати ще мога да дойда. Чакам по-ангажираните от мен за предложение на дата

  2. #617

    Подразбиране

    Подкрепям Марго - 24.06, неделя, пред "Шапката"

  3. #618

    Подразбиране

    Момичета,ако приемате нови попълнения може ли да дойда,ако се освободя от работа?

  4. #619

    Подразбиране

    Ела ,че да се видим на живо .Търсих те по телефона 2 дена

  5. #620

    Подразбиране

    Разкажете нещо де!

  6. #621

    Подразбиране

    ПРОМЯНА
    Скъпи приятели,удоволствие е за нас да ви поканим на
    ПЕТА НАЦИОНАЛНА СРЕЩА
    на любимия ни форум в
    БУРГАС,МОРЕТО И НЕГОВИТЕ ГОБЛЕНАРИ

    Срещата ще се проведе на 06-07 октомври в хотел "АКВА" с начален час 13.00 часа
    ЦЕНИ ЗА УЧАСТИЕ,НОЩУВКА И ВЕЧЕРЯ
    1. Нощувка
    - единична стандартна стая - 50 лв В цената е включена закуска,ползване на фитнес и басейн в СПА центъра на комплекса
    - двойна стандартна стая - 60 лв В цената е включена закуска,ползване на фитнес и басейн в СПА центъра на комплекса

    2. Ползване на зала - 2лв
    3. Кафе пауза - 4лв
    3. Вечеря - 25 лв

    Изложба на нашите гоблени - до 3 броя (без значение дали са рамкирани или не)

    Молим, всички желаещи да заявявят своето участие тук и да изпратят имена и ника, с който са регистрирани във форума на e-mail swetla_wp@abv.bg

    Очакваме ви с нетърпение
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  7. #622

  8. #623

    Подразбиране

    Хубави неща!Видях и нови попълнения в компанията!

  9. #624

    Подразбиране

    ЗДРАВЕЙТЕ СЪЖЕЛЯВАМ ЧЕ НЕ ДОЙДОХ НО РАБОТАТА Е ДОСТА-И ПОЧТИ НЕ МИ ОСТАВА ВРЕМЕ ЗА ТЕЗИ НЕЩА А ИНАЧЕ ЩЕ МИ БЕШЕ ПРИЯТНО ДА СЕ ВИДИМ
    aag60.gallery.ru
    aag60@abv.bg

  10. #625

    Подразбиране

    Ех че хубаво си го написала Впечетли ме с този стих и отговарям ти на миг!Затъгувах се за вас и за среща съм готова пак.Както знаеш то при мен тоз девиз е все отпред-"Винаги готов"!Мнението си давам - скоро срещичката нека бъде че забравих ви лицата , а и празниците наближават .Дата точна ти сложи , нека всеки да реши ,мненито да си изрече и да се развихрим !

  11. #626

    Подразбиране СРЕЩАТА

    ЕЕЕЙ ЧЕ ДОБРА НОВИНА ,ЗАБРАВИХМЕ СЕ ЩЕ ,ЧАКАМ С НЕТЪРПЕНИЕ ДА РАЗБЕРА ЗА ДАТАТА НА СРЕЩАТА И ДАНО ИМАМ ВЪЗМОЖНОСТ ДА ДОЙДА:
    aag60.gallery.ru
    aag60@abv.bg

  12. #627

    Подразбиране

    ЗДРАВЕЙТЕ,
    Аз съм начинаеща,но ще ми е много приятно да се запозная с всички вас.Обявете мястото и часа на срещата.

  13. #628

    Подразбиране

    Мимичета, една нова и много симпатична гобленарка от вашия град иска да се присъедини към групичката ви, но нещо не може да се регистрира във форума.Много иска да се запознае с вас.Надявам се, че и вие ще се радвате на още един нов член.Моля, ви пишете ми на ЛС, кога и къде ще ви е срещата,за да й предам.Не винаги се "отбивам" във вашата тема.
    Весела и ползотворана среща
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  14. #629

    Подразбиране

    Здравейте момичета,отдавна не съм се появявала,но аз смятам,че ако си открадна малко време в неделята за която искате среща,ще се появя.До скоро...
    sneji_bee@abv.bg

    Яжте мед за здраве и красота!
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000080361779

  15. #630

    Подразбиране

    Реклама:
    м
    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Мимичета, една нова и много симпатична гобленарка от вашия град иска да се присъедини към групичката ви, но нещо не може да се регистрира във форума.Много иска да се запознае с вас.Надявам се, че и вие ще се радвате на още един нов член.Моля, ви пишете ми на ЛС, кога и къде ще ви е срещата,за да й предам.Не винаги се "отбивам" във вашата тема.
    Весела и ползотворана среща
    Светле,аз мисля ,че знам за коя симпатяга става въпрос,ако мога да и помогна да се регистрира ,в близките дни ,ще го направя и ще се постарая на срещата да я доведа... Така,че Марга да пише 2 места
    sneji_bee@abv.bg

    Яжте мед за здраве и красота!
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000080361779

Страница 42 от 50 ПърваПърва ... 324041424344 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •