Страница 46 от 50 ПърваПърва ... 364445464748 ... ПоследенПоследен
Показване на 676 до 690 от 744
  1. #676

    Подразбиране

    Е-хеееее колко много снимкииии ...съжалявам че пропуснах...все се надявах до 15,30-16,00 да успеем да се върнем и да дойда макар за малко, но пътя не беше хубав и карахме бавно.
    Браво момичета! Страхотни неща видях....и аз имах какво да покажа...ама..нищо де...идва Свети Валентин;БаБа Марта; 8-ми март...да сме живи и здрави!

  2. #677

    Подразбиране

    Зойче,много си печена .Ти си фаотографа на Плевенските фуклички.хи,хи,хи

  3. #678

    Подразбиране

    Плевенчанки браво на вас.Прекрасни неща показвате.

  4. #679

    Подразбиране

    Прекрасни неща показвате ,момичета!Котака е върха -стана ми весело като го видях!

  5. #680

    Подразбиране Среща

    И да Ви кажа,че снимките са тук благодарение на децата.Оставих фотоапарата и помолих да оправят всичко.Иначе наистина щеше да ги видите със закъснение.Снежи,съжалявам, че си с главата надолу-но не е било възможно да се оправи.А тези феи толкова са ми влезли под кожата,че ги сънувахИ въпреки,че не ми остана време да стоя при вас-пак ми беше много хубаво,че сме заедноИ както каза Анито много компромати съм направила-смях се от сърце.Дано само да не ми се сърдитеНа тези,които не са могли да дойдат-дерзайте.ИДВА осмомартенска СРЕЩА!!!!До тогава запретвайте ръкави и шийте мноооооооого,за да е хубава страничката ни.

  6. #681

    Подразбиране

    на нас! Зойче, прекрасни снимки! Че сме фукли, фукли сме, но..... с покритие

  7. #682

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от margoto66 Виж мнение
    Момичета, съгласни ли сте да променим датата на срещата на 17.03. Зоя е заета на 10-ти и няма да бъде нито на срещата, нито на работа.Който Е съгласен датата на срещата да се промени от 10.03. на 17.03. да пише в темата.
    НЯМА ПРОБЛЕМ-ЩОМ Е ЗА ЗОЙЧЕТО-БЕЗ НЕЯ НЯМА ДА Е СЪЩОТО.....
    aag60.gallery.ru
    aag60@abv.bg

  8. #683

    Подразбиране

    Аз съм съгласна.Найстина без Зоя накъде.

  9. #684

    Подразбиране

    Съгласна!За нея винаги! ...за наказание да ни омеси питка или тортичка
    Единственият проблем за 17,03 е , че е Сирни заговезни -Прошка...много от нас ще чакат гости...или ще ходят
    Редактирано от vessi_s : 22.02.2013 в 11:27.

  10. #685

    Подразбиране

    Съгласна съм за 17/03 - без Зойчето няма да е същото!

  11. #686

    Подразбиране

    ВЕСЕЛ ПРАЗНИК МИЛИ ПЛЕВЕНСКИ ФУКЛИ
    aag60.gallery.ru
    aag60@abv.bg

  12. #687

    Подразбиране среща

    Момичета,много съжалявам за неудобството,което не е по моя вина.Просто този месец се струпаха много задачи и трябва постоянно да лавирам(като на ски).Ще изкупя вината си при първа възможност

  13. #688

    Подразбиране

    Мисля ,че срещата се обезсмисля като празнуване на 8 март!Така се получи и миналата година ако си спомняте,събрахме се в химерата само една малка част от групата!

  14. #689

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Juli71 Виж мнение
    Мисля ,че срещата се обезсмисля като празнуване на 8 март!Така се получи и миналата година ако си спомняте,събрахме се в химерата само една малка част от групата!
    МОЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ЗА ПЪРВА ПРОЛЕТ И БЕЗ ПОДАРЪЦИ -СТРУВА МИ СЕ ,ЧЕ ФИНАНСОВИТЕ ВЪЗМОЖНОСТИ ВЪЗПИРАТ ГОЛЯМА ЧАСТ ОТ ГРУПАТА И Е РАЗБИРАЕМО ПРЕДВИД ТЕЖКОТО ВРЕМЕ НА БЕЗПАРИЧИЕ
    aag60.gallery.ru
    aag60@abv.bg

  15. #690

    Подразбиране

    Реклама:
    Срещата се отлага за неопределено време!
    e-mail: margo_f@abv.bg
    Skype: margotof

Страница 46 от 50 ПърваПърва ... 364445464748 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •