Страница 47 от 50 ПърваПърва ... 374546474849 ... ПоследенПоследен
Показване на 691 до 705 от 744
  1. #691

    Подразбиране

    Ето с какво се занимавах в неделя








  2. #692

    Подразбиране

    БРАВО ЗОЙЧЕ -АМА ТАКА ДРАЗНИШ АПЕТИТА ИСКАМЕ И НИЕ ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ХУБАВИТЕ БЛЮДА ВЯРВАМ ЧЕ СА И ВКУСНИ
    aag60.gallery.ru
    aag60@abv.bg

  3. #693

    Подразбиране

    Здравейте, Плевенски фукли!
    Последна възможност да се срещнем преди празниците - на 21.04.2013г.След това идват Цветница,Великден,абитуренски балове и лятото!!!!Предлагам да се срещнем пред театъра и след това да седнем в някое кафене на открито.
    Очаквам Вашата подкрепа и присъствие.

  4. #694

    Подразбиране

    Предложението ти е приемливо!Аз на тази дата имам среща на бившите колеги в Будапеща от 5 часа вечерта , така че съм навита преди това да се видим.
    Лебедчето също искаше срещичка .
    Айде дами , повдигнете си трите буквички и на срещичка .Пък в края на краищата дата има , който иска да се видим да заповяда !

  5. #695

    Подразбиране среща на плевен

    Приема се,аз почивам тогава.Дайте да се уточним за час.

  6. #696

    Подразбиране СРЕЩАТА

    НАДЯВАМ СЕ ЧЕ НЯМА ДА ИМАМ НЯКАКЪВ АНГАЖИМЕНТ И ЩЕ ДОЙДА:
    aag60.gallery.ru
    aag60@abv.bg

  7. #697

    Подразбиране

    Чудесно!Събрахме се 4 за сега .Може и едни карти да поиграем
    Нека който желае да ми пише на ЛС .Ще ми е приятно да се видим в неделя 21 от 14 часа, за място на срещата нека приемем за сега предложението на СнежитоКато се срещнем ще му мислим -заведения бол, а и музея е на близо.Дано времето е слънчево .Да не забравите да си носите красотите

  8. #698

    Подразбиране

    Картаджийкитееееее,
    писар трябва ли ви?


  9. #699

    Подразбиране

    Макар и в намален състав срещата ще се проведе?!
    Ще Ви чакам в 14ч. пред театъра.

  10. #700

    Подразбиране

    Ей, фукли, и аз ще дойда. Тази седмица не съм "резервна гума" - така са ме нарекли, когато съм дежурна по гледане на внучката ми

  11. #701

    Thumbs up

    Браво!Станал е хубав гоблен.Идеята за халките е много оргинална.Трябваше да се обадиш .Моят го подарих без тях.

  12. #702

    Подразбиране

    МОМИЧЕТА-КОКИЧЕТА!
    Вчера се видях с Анито и и предложих да се видим в неделя .Трябваше още снощи да ви напиша съобщение ,но пусто егн.Простете , но давайте в неделя от 16 часа под шапката в гр.градина да се видим ,да си побъбрим , да се почерпим.Не му мислете много а елате и гоблените си носете !Чакам ви с цялото си сърце!

  13. #703

    Подразбиране

    и да пуснете някоя снимка после.... пак ще е без мен срещата....разхвърляла съм целият първи етаж, правя замазки и после ще редим душаме....няма свършване.....не си мислете че почивам. Целувки на всички

  14. #704

    Подразбиране

    Веси,не се оправдавай с работа. Остави мъжете да се оправят сами.
    В неделя съм на линия.Очаквам по-голямо присъствие!

  15. #705

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета съжалявам, но съм на работа и няма как да изляза толква рано.Исками се да дойда но уви.Мисля,че ще ме разберете.Приятно изкарване от мен.

Страница 47 от 50 ПърваПърва ... 374546474849 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •