Страница 48 от 49 ПърваПърва ... 3846474849 ПоследенПоследен
Показване на 706 до 720 от 744

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Мимичета, една нова и много симпатична гобленарка от вашия град иска да се присъедини към групичката ви, но нещо не може да се регистрира във форума.Много иска да се запознае с вас.Надявам се, че и вие ще се радвате на още един нов член.Моля, ви пишете ми на ЛС, кога и къде ще ви е срещата,за да й предам.Не винаги се "отбивам" във вашата тема.
    Весела и ползотворана среща
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  2. #2

    Подразбиране

    Здравейте момичета,отдавна не съм се появявала,но аз смятам,че ако си открадна малко време в неделята за която искате среща,ще се появя.До скоро...
    sneji_bee@abv.bg

    Яжте мед за здраве и красота!
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000080361779

  3. #3

    Подразбиране

    м
    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Мимичета, една нова и много симпатична гобленарка от вашия град иска да се присъедини към групичката ви, но нещо не може да се регистрира във форума.Много иска да се запознае с вас.Надявам се, че и вие ще се радвате на още един нов член.Моля, ви пишете ми на ЛС, кога и къде ще ви е срещата,за да й предам.Не винаги се "отбивам" във вашата тема.
    Весела и ползотворана среща
    Светле,аз мисля ,че знам за коя симпатяга става въпрос,ако мога да и помогна да се регистрира ,в близките дни ,ще го направя и ще се постарая на срещата да я доведа... Така,че Марга да пише 2 места
    sneji_bee@abv.bg

    Яжте мед за здраве и красота!
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000080361779

  4. #4

    Подразбиране коледно парти

    На 18 11 ще дойда и тогава ще донеса парите каква е идеята за подаръците!Има и нови хора ,колко хубаво!

  5. #5

    Подразбиране

    Е чудесно ,че срещата за коледа ще бъде близо до нас.Този път се надявам да успея да дойда/дано работата намалее и ни оставят да почиваме в неделя/

  6. #6

    Подразбиране среща Плевен

    Нямам търпени да се видим и наприказваме.Да минава по -бързо събота.

  7. #7

    Thumbs up

    Хайде на среща "Плевенски фукли"! Записвам се за 27.01.2013г.

  8. #8

    Подразбиране

    Къде без мен.Чакайте ме идвам.

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от margoto66 Виж мнение
    Момичета, съгласни ли сте да променим датата на срещата на 17.03. Зоя е заета на 10-ти и няма да бъде нито на срещата, нито на работа.Който Е съгласен датата на срещата да се промени от 10.03. на 17.03. да пише в темата.
    НЯМА ПРОБЛЕМ-ЩОМ Е ЗА ЗОЙЧЕТО-БЕЗ НЕЯ НЯМА ДА Е СЪЩОТО.....
    aag60.gallery.ru
    aag60@abv.bg

  10. #10

    Подразбиране

    Аз съм съгласна.Найстина без Зоя накъде.

  11. #11

    Подразбиране

    Макар и в намален състав срещата ще се проведе?!
    Ще Ви чакам в 14ч. пред театъра.

  12. #12

    Angry

    Има ли кандидати за Националната среща в Стара Загора? Много ми се иска да отида тази година.

  13. #13

    Подразбиране

    И аз обмислям такъв вариант

  14. #14

    Подразбиране

    Бях си решила и тази година да ида но точно тогава очакваме да се роди малката ни внучка.Така,че ще пропусна.

  15. #15

    Подразбиране

    Какво става с "Плевенските фукли" ? Съществуват ли???Никой не пише ,никой не се хвали с нови гоблени.
    Бях на срещата в Стара Загора.Колегите са много организирани и емоционални.
    Дайте предложение за среща през ноември - то този месец се изниза вече. Искам да се похваля с подаръците от националната среща.
    И последно - днес започнах нов гоблен - Букет рози на Дименшънс.

Страница 48 от 49 ПърваПърва ... 3846474849 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •