Страница 6 от 50 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 744
  1. #76

    Подразбиране

    Всяка вечер влизам във форума с надеждата да видя следващата дата за срещаОще ли сте в празнично опиянение? Време е за нещо ново през Новата година. Чакам съмишленици

  2. #77

    Подразбиране

    За много години на ВСИЧКИ!!!Бъдете здрави,да има радост и разбирателство в домовете Ви!Пожелавам от сърце повече ушити гоблени,които ще създадат повече уют и удовлетворение на всички!!! Относно срещата нямям нищо против датите-ще чакам да прочета мненията на другите.Само,че тъй като неделя е слаб ден-се разбрахме,че няма да работим.Ако желаете срещите да са в събота-или на друго място.

  3. #78

    Подразбиране

    Най- после да се видим,че ми домъчня за вас!Съгласна съм ,а и идейката за 8 си я бива!Там съм ,ако не ми мине котка път!

    Пременени,натъкмени и със гобленче в ръка,
    във редичка подредени ,
    пред "Химерата "елате!
    Редактирано от pepen : 07.01.2010 в 17:42.

  4. #79

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Juli71 Виж мнение
    Както на повечето е удобно!
    На мене всякак ми е удобно!Но мисля че неделя е чудесен ден за всички !Отпочинали,наготвили на домочадието и няколко часа само за нас! а може и

  5. #80

    Подразбиране

    Навита съм за която и дата да предложите и който ден ви е удобен. А Маргото е нашия "идеен" извор Нека другите, които са зависими от обстоятелствата и семейните си задължения, да предложат дата и ден.

  6. #81

    Подразбиране

    АКО РЕШИТЕ ТОЧНО КОЙ ДЕН,ЩЕ ДОЙДА.МНЕНИЕТО МИ Е,ЧЕ В ХИМЕРА ОБСТАНОВКАТА ПРЕДРАЗПОЛАГА ДА НИ СЕ ВДИГА ДУХА,ЗАЩОТО ИМА ДОСТА ГОБЛЕНИ ПО СТЕНИТЕ И АЗ СМЯТАМ,ЧЕ ТАМ Е НАШЕТО КЬТЧЕ...И Е ПЬРВИЯТ НИ ОБЩ ДОМ!
    sneji_bee@abv.bg

    Яжте мед за здраве и красота!
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000080361779

  7. #82

    Подразбиране

    Ей сладурчета !Готово!Шарлота е запазила "Химерата "за 31 от 14 часа !Айде на И да си носите красотите!Записване при Маргото/извинявай мила,но ти поставаш за организатор , а си и по - млада/

  8. #83

    Подразбиране

    ПАК ЩЕ СЕ СЪБИРАМЕ!!! Там съм - на 31, 14:00 часа И пишете предварително какво да си носим /освен "красотите"/. Не само Пепен и Снежи да ни изненадват. Още от сега започвам да си планирам нещата

  9. #84

    Подразбиране

    ЗАПИШЕТЕ МЕ!
    sneji_bee@abv.bg

    Яжте мед за здраве и красота!
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000080361779

  10. #85

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Juli71 Виж мнение
    Ами аз като съм галена Богданка и не мога да правя почти нищо?

    И не трябва!Нали ще сме на ресторант!А там има всичко!Предния път си имаше празничен повод/Коледа/!Иначе ще почнат да ни казват "Кулинарките от Плевен"! Гобленчета и само гобленчетата ще си носим ,че току виж от ядене не можем си ги разгледа !Разрешено само на Снежи от онова сладичкото дето повдига настроението /ако все още има / да донесе мъъ...ничко!Така че споко!!!Е, ако пък на някой толкова му се прави нещо,няма да откажем

  11. #86

    Подразбиране

    Здравейте, запишете ме и мен за 31.01.10г.Като гледам с какъв ентусиазъм се подготвяте за срещата чак Ви завиждам. На мен от работа почти не ми става време за шиене ,но на 31.01 съм почивка
    .Бях само на последната среща и то закъснях. С нетърпение очаквам да се запозная с всички.

  12. #87

    Подразбиране

    Аз,също ще съм там!Може и нещо сладичко да сглася.Сега ще бързам,че трябва да шия.Ако успея ще донеса новото попълнение.Моля,ако някой разполага със схемите и ключа на "Сиси"да ги донесе на срещата.

  13. #88

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от margoto66 Виж мнение
    Ехо, плевенчанките, къде се скрихте, хайде на среща, че няма да ходим все едни и същи, давайте и нови попълнения!

    За всички, които се информирани за проблемите ми - детенце има синузит и вирусна инфекция и за сега сме си в къщи, няма да влизаме в болница.
    От желая бързо оздравяване на рожбата ти. И с нетърпение очаквам срещата на 31.01. Ще ви покажа какво работя в момента и какво подготвям

  14. #89

    Подразбиране

    Марго,съжалявам за детенце.Предлагам ти рецепта за синузит-ако прецениш-пробвай я:В ноздрите на болния се капват 3-4 капки сок от кромид лук.Държат се 20 мин.След това се изправя за да изтече сокът.Тази и много други са от така наречените-"Бабини цярове"

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Бройте ме и мен за срещата а за сиси мога да донеса по мостра на конците но нямам легенда пробвах да направя не нещо не се справих А ето и сиси ако ти ти допадне моят варянт
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Да се ядосваш,значи да наказваш себе си за грешките на другите!!!
    __________________________________________________ _________
    Някои хора са твърде изморени, за да ви дарят с усмивка. Дарете ги вие с вашата, защото най-много се нуждае от нея този, който я няма!

Страница 6 от 50 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •