Страница 11 от 50 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 744
  1. #151

    Подразбиране Прекрасни подаръци!

    Честит Празник момичета!Снощи се въртях до три часа през нощта и не ме хващаше сън от емоции.
    Сега е мой ред да се похваля
    Пепито (pepen) ме направи много щастлива...то вадих,вадих...край нямаха нейните подаръци.Ето вижте и вие.

    Страхотни подаръци и много вложен труд, а какво СЪРЦЕ има тя.....не е истина просто.А какви торти прави,малеееее.....
    Това не е всичко. Снежето ме изненада приятно с бурканче пчелен елексир и чудесна мартеничка

    И не на последно място...Ваня....тази жена докато и кажеш какво искаш...и то пристига.Чудесно опакована схема...останаха ми очите.

    Още стои опакована,жал ми е да я разкъсам
    А Зоя прави страхотни сладкиши...май ще си я взимам за сватя....
    Благодаря ви момичета! НЕВЕРОЯТНИ СТЕ!

  2. #152

    Подразбиране

    Толкова сте хубави всички.Радвам се, че познавам някои от вас и се надявам другият път като дойда да се запозная и с останалите.

    ЧЕСТИТ ПРАЗНИК

  3. #153

    Подразбиране

    Страхотна среща, момичета!
    Честит осми март!Желая ви да сте живи, здрави и много обичани!

  4. #154

    Подразбиране

    Емоцията от вчера е голяма ,но да покажа и моите нови придобивки!

    От Румито/Шарлота/ .Супер е !


    От Снежито/пчеличката/ !А после пази диета де !?


    И от Марианка - новата ни гобленарка !



    Всичко беше така вълнуващо и зареждащо с положителни емоции!Купона беше на ниво!Е нямаше танци ,но пък имаше хапване и сладки приказки!Красота от гоблени и щастие от получените подаръци!

    Весел празник мили момичета!!!

  5. #155
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Честит празник, плевенчанки! Да знаете, че и аз някой път ще дойда на ваша среща, дано само съвпаднат със състезанията на сина ми! А Пепен да праща рецептата за тортата, че много вкусна изглежда!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  6. #156

    Подразбиране

    Къде се изгубихте? Или вече сте се захванали с новите гоблени? Още ми държи "влага" срещата - не мога да се нахваля какви сме добри. Ако някой започне нещо ново да се похвали веднага

  7. #157

    Подразбиране

    Говорихме след 6 май, но това не е пречка и по-рано да си спретнем една междинна

  8. #158

    Подразбиране

    Ами може към 10-11 април Тъкмо ще са минали празничните дни, празничното и ще сме отпочинали след

  9. #159

    Подразбиране

    на Маргото! Аз докато не свърша с иконата няма да почвам нищо ново, защото пак ще я оставя да "отлежава" две години А толкова ме изкушава прекрасния гоблен на Елито

  10. #160

    Подразбиране

    Ето и моя подарък от sneji_bee и от pepen Благодаря много и на двете

    http://elil.snimka.bg/tapestries/pod...80796.17716928
    Да се ядосваш,значи да наказваш себе си за грешките на другите!!!
    __________________________________________________ _________
    Някои хора са твърде изморени, за да ви дарят с усмивка. Дарете ги вие с вашата, защото най-много се нуждае от нея този, който я няма!

  11. #161

    Smile

    Честита пролет на всички, които обичат красивите неща! Пролетта е ново начало - да се порадваме на незначителните неща - те понякога са съществени

  12. #162

    Подразбиране



    Мислех да ги покажа на срещата, но нямам търпение


    Подаръците ми: от Снежа-ПРЕКРАСНИТЕ цветя на Ланарте

    и от Пепа-ириса

    БЛАГОДАРЯ ВИ


    П/П: Ще оставя нещо и за срещата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #163

    Подразбиране

    на Ани! Майстора си е майстор! И да не пропусна - СПОКОЙНИ ДНИ И ЧЕСТИТО ВЪЗКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО!

  14. #164

    Подразбиране

    на Ани и от мене !Много красиво е станало !Тя темичката ни замря напоследък ,но да се надявам ,че като минат празниците пак ще се развихрим Нери благодаря за пожеланията ,подобни и на теб и всички други мили момичета !И пишете де и гобленчета показвайте ,че да им се радваме!

    Кога пак ще се срещаме!???

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    Честито Възкресение на всички! Горещо приветствам идеята за срещата на 18 април Само да се уточним къде ще е

Страница 11 от 50 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •