Страница 12 от 50 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 744
  1. #166

    Подразбиране

    Тъй като никой не дава предложение за 18.04 - аз предлагам да е някъде на открито - за по и повече . Давайте предложения, че не мога да се сетя

  2. #167

  3. #168

    Подразбиране

    Я се стегнете и всички на среща - да не стане А извинения винаги се намират - бъдете добри

  4. #169

    Подразбиране

    Мексиканското е добро - приемам идеята Пък и времето ще е с нас, защото не сме кои и да е , а гобленарките на Плевен

  5. #170

    Подразбиране

    Абе,ако успея да се отскубна ...и аз ще дойда ама трябва да стискате палци -ще направя всичко вьзможно
    sneji_bee@abv.bg

    Яжте мед за здраве и красота!
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000080361779

  6. #171

    Подразбиране

    Сладурчета ,къде без мене и аз съм с вас на по и п---ни картофки Мисля си че където е градската там е и парка , а аз съм до него !Масичка ,няколко столчета и под цъфналата вишна ще се вихрим!А за картофките и биричката -колко му е!Решавайте !Условията са почти полеви ,но мога и музика да ви подсигуря !

    Юле -имаш ли схема на "Въскрасението" ,но в компа !Не е за мене!

  7. #172

    Подразбиране

    Сърдечно се радвам на всяко новоредено! Честито на Неличка! Здраве и късмет на мама и детенце

  8. #173

    Подразбиране

    Да е жив и здрав ДАНИЕЛ!

  9. #174

    Подразбиране

    Благодаря, момичета!
    Ще ви запозная, ама както казва Веси като поотрасне бебокаПропуснах срещите и още ще пропусна, но после ще наваксам живот и здраве! А вие се снимайте да ви гледам красотите!

  10. #175

    Подразбиране

    Това за срещата в двора на Пепен е чудесно, но трябва да помислим какво ще занесем на домакинята. Давайте да се разберем - да не изпадаме в кофти ситуация

  11. #176

    Подразбиране

    аз предлагам,като отидем у тях,някоя да прескочи до най-близкия хранителен магазин и да купи нещо за почерпка-аз ако сьм сигурна с присьствието си,бих напазарувала предварително,ноооо...
    sneji_bee@abv.bg

    Яжте мед за здраве и красота!
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000080361779

  12. #177

    Smile

    УУУРРРААААААА........Свърших Буше.С удоволствие ще се включа за неделната срещаНезависимо къде ще е ,аз със сигурност ще донеса нещо:иначе ще изневеря на себе си.От сърце :ЧЕСТИТО бебче на Неличка-нищо че не се познаваме-ще дойде и този момент.ПОЖЕЛАВАМ много здраве и търпение.В днешните времена трябва да си във вътрешно спокойствие със себе си-за да успяваш!!!!!

  13. #178

    Подразбиране

    за всички !!!За съжаление ,не няма да съжалявам!За притеснение ,може би да -защото двора е дворче ,но ви искам по анцузи защото столовете ми са кът и ще ви карам да сядате по земята/майтап бе/,но ми се струва че ще е по -добре у нас ,тъй като в градската няма как да се вихрим с нашите гобленчета !И се молете да е хубаво времето!Така че от мене двора/отивам да му тегля един маркуч/ , а от вас всичко останало и не прекалявайте !Важното е да се наприказваме на воля!

    Живея точно до входа на парка ,до жената с вдигнатите ръце .Малко е височко ,но вие сте печени ,а и въздуха е кристално чист!Решавайте!?Екстри няма!Но все пак си заслужава да опитате!

  14. #179

    Подразбиране

    Повечето от нас са авантюристки, така че не се притеснявай , Пепен. Пък и важно е да се видим, а не какво ще

  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    плашеща цифра , а като прибавим и от мене някой и друг човек!Май няма да стане !Притеснявам се че нямам такава голяма маса като на "Химерата " , а за столове да не говорим !А толкова много ми се искаше да ви събера на теферич под цъфналата вишна/тя май вече прецъфтя/ и пеещи птички/синигерчета/ ,но като се увеличаваме с всеки изминал ден Така че ще ми идвате на гости една по една , а за срещата остава другия вариант!За което безкрайно съжалявам! Не ми се сърдете милички

Страница 12 от 50 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •