Страница 13 от 50 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 744
  1. #181

    Подразбиране

    Ами дадвайте тогава за градската градина. То наистина да не чуем за теферич Да не притесняваме Пепен

  2. #182

    Подразбиране

    Варианта за градската май е най-добър. Е, това е мое мнение, но предлагайте - пък Шапката може да ни съберат маси, все пак сме клиенти

  3. #183

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от margoto66 Виж мнение
    Казвайте, аз ще броя!


    Какво стана преброи ли ни ,че днес е четвъртък не остана време

  4. #184

    Подразбиране

    Мене ме бройте за присъстваща , даже ако е хубаво времето ще взема и дъщеря ми

  5. #185

    Подразбиране

    Момичета, снимките ще качвам утре/сега нямам време/, но нямам търпение да ви покажа това
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #186

    Подразбиране

    Малко снимки от мен. Не всички са с добро качесто, но късно ги видях.

    http://jozefa.snimka.bg/arts/nova-sreshta.493446

    П.п: Ани, това наистина е страхотно . А как ли ще е на живо?

  7. #187

    Подразбиране

    Да знаете, че ми липсвате.По последни данни, тази седмица в събота и неделя съм плевенчанка.С Пепен задължително ще се видим.Ако иска и някой друг....
    Само се притеснявам и този път да не ми се разминат нещата.

  8. #188

    Подразбиране

    Страхотна среща! Заредена съм с енергия и желание! Колко е хубаво да се събираме сродни души! Радвам се че и Маргото успя да дойде с Мишока за едно кафе!

  9. #189

    Подразбиране

    http://fibiani.snimka.bg/tapestries/...8-04-10.493529
    пробвайте така моля, за извинение за намесата. Между другото, големи красоти сте показали

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

  10. #190

    Подразбиране

    Веси, много липсваше на цялата компания! А какъв сладкиш беше направила Зоя да си оближеш пръстите. На следващата среща да си на линия, че е скучно без теб

  11. #191

    Подразбиране

    Определено е така

  12. #192

    Подразбиране

    Ммм да.Липсваше ниСледващия път обещах тортичка,с която,сигурно ще заинтригувам pepen.Но аз не искам да се меря с нея -все пак тя има голям опитИскам да кажа ,че не сме виновни за снимките.Така се получи заради ограждението отстрани и купола отгоре.Вече ще имаме още един терен за срещи-обаче пак е далече от центъра:Под Медицинския-пицария"Бавария"И още нещо да кажа:На Юлето щампата и другите двечки гобленчета са много нежни,но заради снимките не може да се разбере.На Пепи чашката,ще стане приказка-особенно с тези бонбонени цветове-харесва ми.А Ани след "Боженци"се е заела с две нови предизвикателства-няма умора тази жена-направо ни слага в малкия си джоб-БРАВО!АНИ!!!!!!!!!!На леля Милка момиченцето с това голямо куче е много стилно-най вече с добре подбраната рамка и с майсторската изработка разбира сеnerito давай с тази иконка,че като я гледам как става ,се замислям дали да не искам схемитеИ аз се видях с Маргото-макар и за малко-оказа се ,че живеем толкова блезо една от друга.А бебока само раздава усмивки като го закачаш
    Редактирано от Зоя : 21.04.2010 в 08:40. Причина: допълнение

  13. #193

    Подразбиране

    Sneja_B, vessi_s, а и другите ни дружки - наистина ни липсвахте ! Да се надяваме че следващия път ще сте на линия и няма да отсъствате ,но кога ще бъде това
    Мили момичета искам да ви направя едно предложение !Знам ,че всяка от нас си има достатъчно гобленчета за шиене ,но не ви ли се иска да си направим между нас една игра "робин"!?До сега не съм участвала в подобна,но ми харесва идеята да имам нещо ушито от всяка от вас за спомен !Помислете и дайте и вие някаква идея !Иначе аз вече съм си набелязала горе долу моя Робин от какви елементи ще се състои!Който се сети пръв ще получи награда!

  14. #194

    Подразбиране

    И аз незнам какво е това

  15. #195

    Подразбиране

    Реклама:
    За всички ви! А това е линк с готови робиновци /без схеми /само за да ви стане ясно ,но Юлето го е обяснила много добре!Юле - позна,детективче голямо си ти , но наполовина ,а наградата по избор -черпня или гобленче!Разбира се като се видим на следващата среща !


    http://rowena.gallery.ru/watch?a=COR...ature=mainlist

    Ето и моя избор ,който разбира се не е окончателен




    А това е още един адрес ,който като отворите робиновци бол /но без схема/!
    За сведение и аз до сега не съм участвала в такава игра ,но все един път трябва да е за първи!Предимството ще бъде че сме в един град и няма да се ползват пощенските услуги !
    Ако Сисак влиза в тази тема ,моля ,нека разясни по-подробно ,тя е участвала в такава игра!

    Дано се съберем достатъчно желаещи !Така че пишете и давайте и вие предложения!Свърши ми лимита за емотикончетата ,така че на всички - ЦЕЛУВКИ!!!

Страница 13 от 50 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •