Страница 48 от 50 ПърваПърва ... 384647484950 ПоследенПоследен
Показване на 706 до 720 от 744
  1. #706

    Angry

    Има ли кандидати за Националната среща в Стара Загора? Много ми се иска да отида тази година.

  2. #707

    Подразбиране

    И аз обмислям такъв вариант

  3. #708

    Подразбиране

    Бях си решила и тази година да ида но точно тогава очакваме да се роди малката ни внучка.Така,че ще пропусна.

  4. #709

    Подразбиране

    Какво става с "Плевенските фукли" ? Съществуват ли???Никой не пише ,никой не се хвали с нови гоблени.
    Бях на срещата в Стара Загора.Колегите са много организирани и емоционални.
    Дайте предложение за среща през ноември - то този месец се изниза вече. Искам да се похваля с подаръците от националната среща.
    И последно - днес започнах нов гоблен - Букет рози на Дименшънс.

  5. #710

    Подразбиране

    ЗДРАВЕЙТЕ И АЗ СЪМ НА МНЕНИЕ ДА НАПРАВИМ ЕДНА СРЕЩА ,ДОСТА ВРЕМЕ НЕ СМЕ СЕ СЪБИРАЛИ ЗАБРАВИХМЕ СЕ
    aag60.gallery.ru
    aag60@abv.bg

  6. #711

    Подразбиране

    Здравейте, мили фукли! Отдавна не съм влизала, за което се извинявам на всички ви . Подкрепям идеята за среща. За мен ще е удоволствие да си побъбрим и да се *изфукаме* с нови неща. Поне пишете...

  7. #712

    Подразбиране

    Здравейте!! Предлагам дата за среща - 24.11.2013г. Тази неделя е единствената през която с Дани почиваме.Място на срещата е ясно - при Зойчето. Има достатъчно време да се организираме.Бъдете по инициативни и пишете във форума.

  8. #713

    Подразбиране

    Аз този път няма да пропусна ,ако е живот и здраве....
    sneji_bee@abv.bg

    Яжте мед за здраве и красота!
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000080361779

  9. #714

    Подразбиране

    И АЗ СЪМ " ЗА" НАДЯВАМ СЕ ДА НЕ МИ СЕ СЛУЧИ НЕЩО В ПОСЛЕДНИЯ МОМЕНТ
    aag60.gallery.ru
    aag60@abv.bg

  10. #715

    Подразбиране

    Здравейте, мили момичета! Ще е малък празник за мене, ако се съберем на 24.11! Естествено при Зойчето - и мноооого хвалби, нали сме фукли!

  11. #716

    Подразбиране

    Момичета,може и на друго място-не е речено,че трябва да е при мен.Аз почивам тогава и имам повод да почерпя.За сега ще съм на линия

  12. #717

    Подразбиране среща

    Мисля и аз да дойда!

  13. #718

    Подразбиране Предложение

    Скъпи колежки,тъй като Зоя е почивка в неделя,аз предлагам да се срещнем на друго място в някое кафе и за това говорих със собственика на кафе ИВКОНИ,което се намира в близост до моя магазин в началото на пробива-в дясно.Човека каза,че можем да си внесем сладки ,торти,каквото искаме,а другите неща като безалкохолни и кафета ще си ги поръчваме.Ако вие желаете,Моля ви пишете !Ако имате друго предложение,ок.
    sneji_bee@abv.bg

    Яжте мед за здраве и красота!
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000080361779

  14. #719

    Подразбиране

    Девойки мили, предложението за среща мисля да не се отменя , а и предложение на Снежито е супер!Айде най-после се вземете в ръце и сериозно се пригответе-с нови дрехи, нови гоблени , нови картички и на 24 в неделя от 13 часа пред магазина на Снежито-пчеличката !Аз нямам ново ,но и със старото ще дойда ,въпреки че бях решила да не идвам.Но тъй като по Коледа няма да ме има , ще се напъна и ще дойда в неделя.Ям всичко домашно, купешко и най вече ми се яде точена баница

    За тези които не влизат тук , моля "Предайте нататък" и да станем голяма , сговорна дружина , че нещо се позабравихме

    И сега!!!!!Моля всеки който ще дойде и прочете този пост-само да ми напише на ЛС за да се преброим!Не е трудно!

    Юле , специално отговарям на теб -ще дойда/живот и здраве/
    Редактирано от pepen : 20.11.2013 в 12:55.

  15. #720

    Подразбиране

    Реклама:
    Трябва да сме повече хора,за да решим какво ще правим наКОЛЕДА
    sneji_bee@abv.bg

    Яжте мед за здраве и красота!
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000080361779

Страница 48 от 50 ПърваПърва ... 384647484950 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •