Страница 49 от 50 ПърваПърва ... 3947484950 ПоследенПоследен
Показване на 721 до 735 от 744
  1. #721

    Подразбиране

    ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ ПЛЕВЕНСКИ ФУКЛИ-НЕ РАЗБРАХ ИМАШЕ ЛИ СРЕЩА -СЪЖЕЛЯВАМ НО МОИТЕ ПЛАНОВЕ СЕ ОБЪРКАХА
    aag60.gallery.ru
    aag60@abv.bg

  2. #722

    Подразбиране Коледна среща

    http://www.snimka.bg/?album;aid=792468 С малко закъснение! Както винаги беше мнооого хубаво и не можахме да се наприказваме!

  3. #723

    Подразбиране

    Мили момичета,необходима ми е връзка с Юлето / Juli71/ Moля,който има нейни координати да ги сподели на лични!Спешно ми е.Благодаря предварително!!!

  4. #724

    Подразбиране

    ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ ДАМИ
    aag60.gallery.ru
    aag60@abv.bg

  5. #725

    Подразбиране

    Бързам да се пиша да не свършат местата!Дано съм здрава ,че сега съм болна

  6. #726

    Подразбиране

    На 26-ти съм почивка ! Ще дойда задължително.

  7. #727

    Подразбиране

    Слаба активност!!!! Къде сте фукли?? Идеята на Маргото е добра.

  8. #728

    Подразбиране

    Аз няма да мога да пресъствам защото ще ходя на екскурзия.

  9. #729

    Подразбиране

    За съжаление срещата не се осъществи. Аз позакъснях, а Снежи сигурно не е успяла да ме дочака. Съжалявам! Дано следващият път успеем да се съберем...
    e-mail: margo_f@abv.bg
    Skype: margotof

  10. #730

    Подразбиране

    Толкова празници минаха,идват и други 8 март ,първа пролет ...,няма ли да се съберем най-после да се видим,да се похвалим ?

  11. #731

    Подразбиране

    колко отдавна никой не е писал туууукк....
    момичета имам нужда от телефона на Зоя или Маргаритка
    някой случайно да може да ми помогне?
    нямам телефон на никоя от вас всъщност де....смених телефона, а от старият апарат нищо не можах да извадя

  12. #732

    Подразбиране

    Здравейте Плевенски фукли! Има предложение за среща. Времето е пролетно, птичките пеят, джанките цъфнаха, а след някоя и друга седмица ще се разлистят и дърветата... Та е време да си изберем място на теферич (навън, демек), та да се видим, че се забравихме.
    Очакват се предложения.
    e-mail: margo_f@abv.bg
    Skype: margotof

  13. #733

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от margoto66
    Здравейте,
    имам един въпрос относно срещата. Малко ме озадачи следното изречение от началния пост на темата за срещата, а именно: "За ПЛЕВЕНЧАНКИ ще има допълнително записване само за официалната част на срещата (зала, кафе пауза, бадж), което ще бъде в периода 01-10.09.2017г., ако има свободни места."
    Това означава ли, че ако се съберат 100 човека, колкото е капацитетът на конферентната зала, до 01.09, то желаещите да присъстват плевенчани няма да имат тази възможност?
    Здравейте, не виждам нищо озадачаващо в това изречение. Ако капацитета на залата се запълни от членове от другите градове, за съжаление плевенчани няма да имат възможност да присъстват. Организаторите сме достатъчно много хора, за да представим града като домакини. Нали все пак срещата е национална, а не плевенска среща на гобленарите. Плевенските срещи ги организираме всеки месец в групата ни във фейсбук ГОБЛЕНАРИТЕ НА ПЛЕВЕН / ПЛЕВЕНСКИТЕ ЛУДЕТИНИ. Там всички са добре дошли.
    Цитат Първоначално написано от margoto66
    Именно защото е национална среща, а не на плевенските гобленари би следвало да могат да присъстват всички желаещи. Явно има проблем с организацията. До момента изброих грубо около 90 записани за срещата. Организаторите са около 10 човека, представители на фирми още около 5 човека и медии - още толкова. По груби сметки залата и при това положение е малка. Значи трябва да потърсите по-голяма зала или да договорите по-голямо помещение в същия хотел. Мисля, че има възможности.
    И да вметна още нещо - до сега не съм присъствала на нито една национална среща по ред причини, една от които е финансовата. Тази година бях щастлива, че срещата ще е в родния ми град, в който по стечение на обстоятелствата и в момента живея и ще мога да присъствам. Предполагам, че ще има и други плевенски гобленари, като мен, които ще са особено разочаровани, ако не могат да присъстват на срещата.

    "На тези срещи се събират почти едни и същи хора от години и затова те ще бъдат с предимство, както и плевенчанките, които са членове на плевенските лудетини, но не са организатори. Ние също бяхме доста разочаровани от факта, че вашата група (плевенските фукли) два пъти е отказала домакинство, което ощети всички ни. Да не говорим, че вие отдавна не участвате в гобленарския живот нито на форума, нито на плевенчани, затова мисля че няма място за разочарование. "

    Това е момичета, не сме добре дошли на националната среща в родния ни град и това е!
    Редактирано от margoto66 : 03.08.2017 в 21:37.
    e-mail: margo_f@abv.bg
    Skype: margotof

  14. #734

    Подразбиране

    Кога и на кого е предлагано домакинство и е отказано ,защото аз не помня да е обсъждано такова нещо?

  15. #735

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Juli71 Виж мнение
    Кога и на кого е предлагано домакинство и е отказано ,защото аз не помня да е обсъждано такова нещо?
    Още на 3-тата софийска среща предложихме на Пепен за Плевен, но тя категорично отказа. Мисля,че Дида от Силистра също направи опит , нека тя да каже, когато търсеше на кого да се предаде щафетата, и тъй като никой от потърсените не само от Плевен, но и от други градове не се съгласиха за домакинство, се принудихме да приемем Видин.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Страница 49 от 50 ПърваПърва ... 3947484950 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •