Страница 1 от 7 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 102
  1. #1

    Подразбиране GK - The Consummation - етапи

    Здравейте момичета , започнах един много хубав , но труден гоблен.
    Реших да споделя с вас етапчетата ми , защото ще имам нужда от вашата подкрепа . Досега не съм се захващала с такива големи проекти , но картината много ми хареса и реших да приема това предизвикателство.
    Ето първото етапче
    А това е картината

    Много е малко , но съм го шила почти 3 седмици.

  2. #2

    Подразбиране

    Поздравления за избора.Гоблена е прекрасен.Виждала съм снимка и на готов ушит и мога да кажа че резултата е зашеметяващ.Ще следя етапите с интерес.Да показваш по честичко

  3. #3

    Подразбиране

    Много ви благодаря момичета за подкрепата , давате ми голям стимул
    Аз етапи ще показвам , обаче става много бавно и затова ще е по-рядко.
    leti_73 , аз не съм го виждала ушит , но ти ме окуражи като казваш , че се получава добре. Цветовете ми вървят малко по - тъмни отколкото са на снимката и се бях притеснила малко дали ще се получи.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Yolinka Виж мнение
    Много ви благодаря момичета за подкрепата , давате ми голям стимул
    Аз етапи ще показвам , обаче става много бавно и затова ще е по-рядко.
    leti_73 , аз не съм го виждала ушит , но ти ме окуражи като казваш , че се получава добре. Цветовете ми вървят малко по - тъмни отколкото са на снимката и се бях притеснила малко дали ще се получи.
    Ето как изглежда ушит.Гледай снимката и дано ти действа като стимул като знаеш каква красота ще си имаш
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Майко мила, ама то това как се шие? Поздравления за куража, иначе ушит изглежда невероятен. Успех!

  6. #6

    Подразбиране

    leti_73 , благодаря ти за снимката , наистина е страхотен. Кой знае и аз кога ще го метна така готов на дивана . Ама както е казала rositsa - "всяко нещо , което е започнато , все някога ще бъде завършено"

  7. #7

    Подразбиране

    Добре дошла в групата на ГК. Гобленът ти е прекрасен.
    Виждаш резултата, който е показала leti_73 и можеш да прецениш, че се получава дори по-колоритен и красив от срина на схемата (картинката).
    Труден е, ще го шиеш по-дълго време, но ти не се отчайвай, в крайна сметка ще имаш шедьовър.
    Ще поглеждам често на страничката ти с нетърпение. Колкото и малко да си ушила - показвай моля.

  8. #8

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета , шия всеки ден , но резултата е нищожен , като заприлича на нещо ще покажа пак .

  9. #9

    Подразбиране

    Това беше един от първите гоблени на ГК , който намерих в интернет пространството и толкова го харесах, че даже си купих някои от конците. Но после намерих Шахматистите и ги започнах, но се надявам някъде около 360 - тата ми годишнина / ха- ха - ха / да го ушия.Гоблена е много красив ,поздравявам те и се надявам да останеш все така вдъхновена да шиеш гоблени на ГК.

  10. #10

    Подразбиране

    Привет и от мен!Радвам се ,че почитателите на GK се увеличаваме!Поздравления за избора!
    И аз като ABLE отначало бях хвърлила око на този гоблен,но после си казах,че ще е прекалено голяма лъжица за моята уста и се захванах с нещо не толкова голямо и с не толкова много цветове.
    Не се обезкуражавай,че върви бавно и трудно.На моменти си е направо мъка-а-а-а .С гоблените на тази фирма е така.Шия моя вече 9 месеца,а съм ушила около 1/4.
    Показвай по-честичко,а ние ще те насърчаваме.

  11. #11

    Подразбиране

    Здравейте момичета , аз имам скромен напредък с гоблена и затова показвам


    Малко е , но ме беше обхванала коледна вълна и междувременно уших това

    Сега вече сериозно се захващам само с чаршафа / мъжът ми така го нарича/

  12. #12

    Подразбиране

    Не се притеснявай ,че стават бавно. ГК са трудни с тези единични бодове и много цветове, но досега не съм видяла лош техен гоблен. И когато го свършиш ще си имаш едно голямо бижу в дома си.

  13. #13

    Подразбиране

    Бавно но славно са казали старите хора Така 4е давай смело напред. Ще 4акам ново етап4е от тази красота ,а за сложност не искам и да говоря гоблените на тази фирма са си и трудни4ки и трудоемки.Успех

  14. #14

    Подразбиране

    Yolinka,гоблена е направо вълшебен а на какъв каунт шиеш и колко цвята е

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Едно рамо и от мен
    Бавно и славно,но затова пък се получава прекрасно дотук.
    И като гледам-май наистина си е чаршаф,с какви размери ще се получи?

Страница 1 от 7 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •