Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 102
  1. #46

    Подразбиране

    Благодаря ви , момичета ,
    честно казано когато го започнах наистина не знаех с какво търпение трябва да се въоръжа. Още малко и ще стане година откакто го шия , а не съм ушила още половината дори. Това ме отчайва понякога , очаквах по-бърз резултат. Добре , че сте вие да ме окуръжавате.

  2. #47

    Подразбиране

    Аз имам един гоблен който го шия вече четвърта година,но накрая резултата ще си заслужава.А този ГК ,който си започнала е един от тези които най-много ми харесват.Много е колоритен

  3. #48

    Подразбиране

    Никакво отчайване!!!!
    Да ти кажа аз докъде го докарах моя,пък тогава ще говорим за бавно темпо.За година и половина-едва до средата.А пък твоя е с 50 цвята повече и два пъти по-голям.Така,че ший си спокойно,здраве да е -все някога ще стане.
    Затова пък ще имаш шедьовър!!!!

  4. #49

    Подразбиране

    ne moga da poviarvam 4e e goblen kato snimka se polo4ava neveroiatno krasivo e bravo

  5. #50

    Подразбиране

    aida01_04 , благодаря ти, че надникна в темичката ми , въпреки , че не съм показвала отдавна етап.
    Така и така си извадила темата напред , поне да покажа нещо.
    За съжаление много рядко намирам време да шия и напредъкът ми е малък.

    Редактирано от Yolinka : 17.12.2010 в 13:14.

  6. #51

    Подразбиране

    Напредъка ти въобще не е малак като знам колко са трудни тези ГК.Но затова пък си заслужава,като виждам каква красота си сътворила до тук

  7. #52

    Подразбиране

    Гоблена ти е шедьовър, а и скороста е забележителна. Сега се вгледах по внимателно и забелязвам, че е пълен с дребни елементи, които изискват постоянна смяна на цветовете.Браво на теб. С нетърпение ще чакам следващо етaпче.

  8. #53

    Подразбиране

    tvoia goblen napravo me za6emetiava dori da e malak napredaka znam 4e iziskva mnogo vreme misla 4e GK sa nai trodnite gobleni vasxi6tavam ti se za terpenieto i prekrasnia rezoltat

  9. #54

    Подразбиране

    Невероятен е.Той ми е любим

  10. #55

    Подразбиране

    Важен е резултатът! А той е фантастичен!

    Този огромен гоблен не може да се ушие за няколко месеца!
    Почивай си отвреме-навреме с някой дребосък!

  11. #56

    Подразбиране

    Yolinka, толкова е красиво, направо брилиантно! Такива наситени и чудесни цветове, на снимката буквално се очертава и най-малкия детайл, няма размитост, характерна за ГК, въобще - прелест невероятна. И преди гобленът много ми харесваше, но сега направо ми се иска веднага да го започна и него. Относно напредъка - направо си е голям, та това е ГК!!!! Гледам и немея. Успех!!!

  12. #57

    Подразбиране

    Много ви благодаря за похвалите и поздравленията ,
    Сега наистина си почивам с един по-малък гоблен и лекинко съм позарязала големия , но и неговото време ще дойде.А пък колко проекти имам още .... ,ама вие това нещо най-добре го разбирате.
    Весело посрещане на Новата година на всички !

  13. #58

    Подразбиране

    Едвам изрових темата
    Това е резултата за година и половина шиене :


  14. #59

    Подразбиране

    Много е красив ! А и доста сложно ми се вижда!?

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Не мога да не те поздравя и тук. Прекрасен е. Представям си ги окачен на стената. Хайде, още "малко".....

Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •