Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 102
  1. #76

    Подразбиране

    Момичета благодаря ви много!

    Красота,браво Yolinka.Май новата схема те е амбицирала да си завършиш този по-бързо.Успех!
    Абе май има нещо такова. Ама като си помисля, че имам поне още половин година шиене , то кой знае дотогава може да харесам още 4-5 модела.
    Наистина съм на финалната права , остана ми само един ред още и то повечето е само фон. Малко скучно , но пък значително по-лесно.

  2. #77

    Подразбиране

    О, каква красота!
    Толкова е хубав, няколко пъти се връщам да го гледам и немея....
    Не знам с каква степен на трудност е, но се вижда, че има много единични бодове и много детайли, очертани невероятно ясно.
    Богата и раздвижена картина, великолепна панорама, прекрасни цветове. Получава се шедьовър !!!
    Редактирано от Elisa : 10.10.2011 в 14:15.

  3. #78

    Подразбиране

    Открай време много ми харесва този гоблен,но не предполагах,че всички дребни детайли в картината ще се виждат толкова ясно и контрастно.
    Чудесен е!
    За търпението и упоритостта.
    Остава ти съвсем мъничко,наистина, основно фон,но дори и най-лесния фон при GK е с 10-15 цвята,така че пак си е мъка. От опит ти казвам,купи си конците за следващия и ще видиш как ще го завършиш за нула време.

  4. #79

  5. #80

  6. #81

  7. #82

    Подразбиране

    Невероятна красота се получава

  8. #83

    Подразбиране

    aida01_04, Elisa, ya-ya, cecunka, Jana_jj, mi6o, siisii , много , много благодаря за добрите думи.
    От опит ти казвам,купи си конците за следващия и ще видиш как ще го завършиш за нула време.
    Мислила съм и за това , обаче ми се струва , че купя ли ги , ще зарежа този и ще започна новия. Пък и искам да видя какви конци ще ми останат .

  9. #84

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Yolinka Виж мнение

    Мислила съм и за това , обаче ми се струва , че купя ли ги , ще зарежа този и ще започна новия. Пък и искам да видя какви конци ще ми останат .
    Не ,няма такава опасност,защото голяма част от конците се дублират,но с нови знаци.Става една каша......да не ти обяснявам.Аз започнах да купувам конците за новия 3-4 месеца преди да завърша "Посвещаването".Така хем се стимулирах да го завърша,хем финансово беше по-леко.

  10. #85

    Подразбиране

    Стархотен е!Браво!
    eхooooooooooooooo

  11. #86

    Подразбиране

    РАЗКОШ......
    Браво на теб почти на финал..Давай смело не остана

  12. #87

    Подразбиране w

    Много е красив!Поздравления

  13. #88

    Подразбиране

    Прекрасен, прекрасен, прекрасен!

  14. #89

    Подразбиране

    Чудесен е и е един от фаворитите ми

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте , бързам да се похваля със завършения ми гоблен след 2 години и половина шиене. Прясно изпран и изгладен.
    Много благодаря на всички , които ми даваха кураж през цялото това време.



    http://markileva.snimka.bg/tapestrie...0.25251895.big

    Снимката е лоша , но нямам по-хубав фотоапарат в момента.

Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •