Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 37
  1. #16

    Подразбиране

    За долния край би могло да се направи две тръбички влизаще една в друга и завършващи в края с топчета . Така би могло да се регулира и шерината и да се използва един вид за различни ширини.Използва се като се извади едната тръбичка,на нея се нанизва плата и отново се сглобява. Направих снимка на такава,която използвам за леки завеси, но за съжаление вече не мога да намеря такива в наште магазини.
    Хайде, калкулирайте цените и ги обявявате. Поне ще знаете на първо време колко желаещи ще има.
    Редактирано от teen_f : 29.04.2010 в 08:39.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #17

    Подразбиране

    Станахме доста желаещите-давайте готовите вече рамки! Най-вече цените и да стягаме коледните подаръци с тях!

  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от i.p.stamenova Виж мнение
    Идеята ти е СУПЕР но какво ще кажат майсторите?
    А мисля че само една тръбичка с две незастопорени топчета може би ще свърши работа!

    Да става, дори да не е тръбичка, а само пръчка с едно постоянно топче и едно махащо се, за да може да се нанизва плата.
    Дори е добре да се предлага в комплект с другите, декоративните и да им съответства на размера, т. е. една горна и една долна.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  4. #19

    Подразбиране

    За съжаление нямам снимка. Прилагам оригиналната снимка на ръстомера, който уших, и за който отдавна се мъча да измисля нещо, понеже не мога да намеря "закачалчицата". В случая ти предлагаш точно такава. Винаги съм си мислила, че отдолу по същия начин (в подгъва) е вмъкната и някаква тръбичка, която да тежи и да го опъва надолу, но сега се загледах и видях, че не съм права. И въпреки всичко мисля, че е добре да се сложи такава тръбичка, защото иначе ще се вее и ще се нагъва. Но не мисля, че трябва да е много лека. Това с топчетата е много добра идея.
    Редактирано от teen_f : 29.04.2010 в 08:39.

    djav@mail.bg
    моите гоблени: х-х-х

  5. #20

    Подразбиране

    Има ли вече цена за рамчиците?
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  6. #21

    Подразбиране

    Чакаме с огромно нетърпение!

  7. #22

    Подразбиране

    Искам по бела и червена - 20 см по една и от - 22 см пак по една. без долната тръбичка Пиши как ще стане плащането.Благодаря предварително
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  8. #23

    Подразбиране

    Нали нямаше да има модел А? И от другите модели няма ли да има 18 или 20 см. Защо започват от 22?

  9. #24

    Подразбиране

    Аз искам от модел С /със сърцето ако не се лъжа/ - 30 см. в червено - 1 бр., моля

  10. #25

    Подразбиране

    Готова съм с поръчката - А-22 см ,В-22см- по една бяла,C и D -22 см по една червена.Само трябва да уточним начин на плащане и доставка
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  11. #26

    Подразбиране

    Имам питане: може ли багрене в зелено или синьо, или не?

  12. #27

    Подразбиране

    Здравейте, искам да попипат от модел D има ли 16 см?

  13. #28

    Подразбиране

    Благодаря, ако реша да поръчам ще ти пиша

  14. #29

    Подразбиране Коледни и великденски метални рамки

    Всеки който желае да пише на лични
    Размерите които са в наличност ще бъдат

    обявени м. октомври
    Редактирано от i.p.stamenova : 13.11.2010 в 06:33.
    Живота е прекрасен
    i.p.stamenova@abv.bg

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от i.p.stamenova Виж мнение
    Всеки който желае да пише на лични
    Размерите които са в наличност ще бъдат
    обявени след една седмица!
    От самото начало я чета тази тема,извини ме,но мисля че малко късно почна да ги предлагаш тия рамки,до сега се стисках да не пиша,ама не се стърпях.
    Другата седмица ще е късно вече за момичетата,които искаха да си закупят рамка и да я използват например да подаръка от играта,не е ли такаСега вече могат да си купят тези,които ще си я ползват за собствени нужди,но мисля че ще са по-малко на брой,това си е мое мнение,не искам да ми се обиждаш миличка.Но като се почне нещо да се предлага,може би трябваше още от началото,да си готова и с предлаганата стока и с цената за нея,аз това чакане например ме убива,и не бих се навила да си купя

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •