Показване на 1 до 9 от 9
  1. #1

    Подразбиране Моля за помощ

    Момичета и момчета,моята братовчедка се влюби в гоблените от тази фирма и иска да започне този! Моля,кажете струва ли си и дали някой е шил нещо от тях? Като гледам схемите им са в pdf формат ,цветни и много ми приличат на тези от иголки,но да не се изказвам неподготвено. Предварително ви благодаря!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране за shemite

    Цитат Първоначално написано от tatuncev Виж мнение
    Момичета и момчета,моята братовчедка се влюби в гоблените от тази фирма и иска да започне този! Моля,кажете струва ли си и дали някой е шил нещо от тях? Като гледам схемите им са в pdf формат ,цветни и много ми приличат на тези от иголки,но да не се изказвам неподготвено. Предварително ви благодаря!
    a какво мислиш за иголки

  3. #3

    Post

    Момичета никой ли няма мнение! Виждам,че сте чели молбата ми ,а не пишете!

  4. #4

    Подразбиране за мнение

    Цитат Първоначално написано от tatuncev Виж мнение
    Момичета никой ли няма мнение! Виждам,че сте чели молбата ми ,а не пишете!
    Не съм шила нищо от тази фирма ,така,че..... Съжалявам,но не зная..

  5. #5

    Подразбиране за схемите

    Цитат Първоначално написано от tatuncev Виж мнение
    Момичета никой ли няма мнение! Виждам,че сте чели молбата ми ,а не пишете!
    Къде откри схемите им? Много са интересни ,но...

  6. #6

    Подразбиране

    Да и аз погледнах техтите схеми, но ми се струват страшно трудни и не вярвам в крайният резултат. На вид изглеждат красиви, но тези единични бодове много ме
    притесняват . Явно схемите са пуснати през някаква програма и не са дообработени. Аз не бих посмяла да шия такива гоблени.
    zeza_v@abv.bg

  7. #7

    Подразбиране

    И аз. Не посягам на нещо ,което не е" изпитано ". Вече бера плодове. Сега трябва да" ремонтирам"

  8. #8

    Подразбиране

    Не бих шила по такава схема.Вчера разубедих една приятелка и за Леврон.Картинката почти не отговаря на крайния резултат.Покажи на приятелката си гоблените на "Гобленсет" - изпитано е.Малко цветове, подредена схема, убийствен краен резултат.

  9. #9

    Подразбиране

    Реклама:
    И аз се порових за тяхни схеми, но не можах да намеря

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •