Показване на 1 до 10 от 10
  1. #1

    Подразбиране Моите... творби?

    Аз съм начинаещ, и работите ми не са впечатляващи нито по брой, нито по размери, най-малко по техника... Но... айде все пак да ги покажа...

    събрани на едно място - на блога ми

    Иначе първо... бискорнюта

    (другите страни на бискорнюто -> тук


    (не може повече от 5 картинки... :?... )

  2. #2

    Подразбиране

    Картички за рождени дни (последна година съм с моя клас и реших да изработя по нещо за приятелите си)



    Това е само първата част от картичката, която ще е за класната ми - учителка по френски

  3. #3

    Подразбиране

    По схеми, които си правих от картинки...


    Вече след като го уших на чантичка за сестра ми

    И вече разни други картички -



    Хмм, не най-първото няма да го показвам..

    Не ми се смейте...

  4. #4

    Подразбиране

    Много сладки нещица си направила Хайде покажи и най-първото ние няма да се смеем

  5. #5

    Подразбиране

    Благодаря ^///^ Но първото, то наистина не е много за гледане... Но ето линк - да не поствам картинка да не гоня хората! Това беше първото и единствено комплектче гоблен, което купих. И трябваше да бъде къщичка сред дърветата. Но цветовете в комплекта нямаха нищо общо с картинката и най-накрая се ядосах, принтирах едно еленче Рудолф (защото беше около Коледа) и направих него...

  6. #6

    Wink

    Много интересни и оригинални дребосъци, прави винаги това, което ти доставя удоволствие, независимо от размера

  7. #7

    Подразбиране

    Благодаря, megim! Аз много си обичам дребосъчетата и те ми доставят огромно удоволствие
    Smeshko, ами засега друго няма! Не, всъщност (отива да сканира...) днеска свърших второто френско "пране"

    Но вече наистина това е всичко Моята колекцийка е още мъничка Скоро ще почна още едно дребосъче, но първо искам да свърша една битка срещу кълбо прежда и няколко куки... >.<

  8. #8

    Подразбиране

    Благодаря!
    Цитат Първоначално написано от mari_ar Виж мнение
    И френското пране е супер Ще чакам да видя и битката
    Борбата е безмилостно жестока...
    Но моята не бе никак епична >.<"" За пореден битката свърши безславно с 4 на 0... Защото се опитвах да плета с 4 куки...
    Но за милите коментари искам да ви почерпя с резултата от една друга, по-успешна битка:
    Кексче

    Прегръдки от Мечо Аш (или Пепелчо)

    И целувки от Прасчо Буу

    и от Тед:


    Леле, зурличката на Буу излезе доста голяма :/ Но какво друго да се очаква от любопитно прасенце..
    Приятна вечер~~~

  9. #9

    Подразбиране

    Eто го и крайния резултат от моята борба с куките!

    Това е моето Сънливо Пъфълче (и аз не съм много наясно какво е пъфъл - сестра ми се опита да ми обясни, че това е оживял флъф, но и това оставя доста неща неизяснени )
    Тук е цялата му фотосесия

  10. #10

    Подразбиране

    Реклама:
    Сладурски играчки:-))

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •