Страница 1 от 19 12311 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 281
  1. #1

    Подразбиране Моите гоблени

    Най-после и аз се престраших да ви покажа нещата си. Шия от доста години, но напоследък се запалих по гоблените на Дименшънс. В момента шия Angel kisses. Надявам се скоро да ви го покажа и него готов.
    http://lyub.snimka.bg/tapestries/moi...06335.14015076

  2. #2

    Подразбиране

    Незнам само дали първият пейзаж е станал добре. Той е по картина на Томас Кинкейд и преди няколко години се пробвах да го направя с програма и оттам го ших. Стана с ужасно много цветове и като че ли лилавото му не е точно като оригинала, но аз си го харесвам и така.

  3. #3

    Подразбиране

    Поздравявам те за всичко, което си направила. Най-много ми харесват семплерите, но също така съм впечатлена и от пейзажа по Томас Кинкейд. Снимката е малко неясна, затова не мога да видя цялата му прелест. Сигурна съм, че трудът ти е бил огромен.

  4. #4

    Подразбиране

    Прекрасна колекция си сътворила. Всички гоблени са толкова разнообразни и красиви.

  5. #5

    Подразбиране

    Поздравявам те за всичко, което си направила. Най-много ми харесват семплерите, но също така съм впечатлена и от пейзажа по Томас Кинкейд. Снимката е малко неясна, затова не мога да видя цялата му прелест. Сигурна съм, че трудът ти е бил огромен.


    Аз също много си харесвам семплерите. Тях съм шила с голямо удоволствие, особено коледните чорапчета за дъщеря ми и сина ми. Те са от схеми от нета, от един корейски сайт си ги свалих. За първи път тогава видях неща на тази фирма http://www.crosscountrystitching.com/ и много ми харесаха.

  6. #6

    Подразбиране

    Разкошни са! Цялата колекция е страхотна и най-много ми харесаха семплерите и коледните чорапчета. Такива хубави чорапчета, няма как дядо Коледа да не се пусне в тях допълнително подаръче... за този, който ги е направил!

  7. #7

    Post

    Имаш страхотна колекция браво .Нямам думи чудни гоблени много са хубави останаха ми очите в нея

  8. #8

    Подразбиране

    Благодаря, думите ви ме стоплят! Напоследък се бях отчаяла, нямам много време и това което съм започнала върви много бавно. А съм обещала и на двете си деца за Коледа да им ги подаря. Дано да мога да свърша гоблените дотогава.

  9. #9

    Подразбиране

    Ето няколко картички, които уших за празниците. Снимките не са много качествени, защото са правени с телефон.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от mandol : 20.12.2009 в 10:22.

  10. #10

    Подразбиране

    А също и една къщичка, която дъщеря ми си беше харесала от едно списание и част от "Индианско момиче" на Ланарте. Надавям се да го завърша до Коледа.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от mandol : 19.12.2009 в 18:01.

  11. #11

    Подразбиране

    Ето няколко покривчици, които съм шила доста отдавна, но си ги харесвам.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от mandol : 20.12.2009 в 10:23.

  12. #12

    Подразбиране

    Ето и моят първи Дименшънс, но все още недовършен. Много измити цветове излизат като снимам с телефона, но реших да ви го покажа. В действителност е много, много по-нежен.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #13

    Подразбиране

    Eто го вече готов и изгладен. Съжалявам само че не мога да направя по-хубава снимка.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране

    Много красив гоблен!!! Въобще повечето неща на " Дименшън" са много интересни, въздействащи и далеч от представата за " класически-Вилеров" гоблен. Доста по- модернистични и съвременни са.
    Това си е мое мнение.........
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Много са красиви ангелчетата!Един въпрос - комплектовката готова ли е или е твоя, как се казва гобленчето или кой номер е?

Страница 1 от 19 12311 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •