Страница 2 от 19 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 281
  1. #16

    Подразбиране

    Комплектовката е на Дименшънс, незнам точно за какъв номер да гледам, но ето точно под тях има един - 35134, дано е този, който те интерсува. Казват се Angel Kisses. Аз си го поръчах от този сайт - http://www.everythingcrossstitch.com
    но скоро гледах в E-bay, че ги има доста по-евтино. Във всеки случай ми излезе на половината с шипинга, отколкото ако си ги бях поръчала тук от България от дистрибутора на Дименшънс.

  2. #17

    Подразбиране

    Ето и индианчето на Ланарте вече е готово.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #18

    Подразбиране

    Вече са готови с рамки.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от mandol : 19.12.2009 в 17:59.

  4. #19

    Подразбиране

    Реших да ви покажа и една калъфка за възглавничка, която съм шила преди няколко години, но бях забравила да снимам.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #20

    Подразбиране

    Радвам се че нещата ми ви харесват. Ето още една коледна дреболийка и една картичка за рожден ден.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #21

    Подразбиране

    Мили момичета, ето и последният ми гоблен за тази година. Вие бяхте голям стимул за мене през последните няколко месеца. Радвам се, че нещата ми ви харесват. Желая ви весели празници и нека през новата година все така да продължавате да показвате прекрасните неща, които шиете.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #22

    Подразбиране

    Днес си взех рамкираните гоблени и нямам търпение да ви ги покажа.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #23

    Подразбиране

    Ето един опит да си направя кутия за бижута. Голямо човъркане падна докато разфасовам кутийката, за да мога да използвам скобите на капака. Ще ми се да измисля нещо и за долната част, но не се сещам какво за момента.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #24

    Подразбиране

    Ето и последният ми гоблен ушит на един дъх.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #25

    Подразбиране

    Ето две игленичета, които уших за подарък. Сега ще се пробвам да ги прикача от външен сайт, да видим дали ще успея.





    Благодаря ви, момичета, че посещавате моята страничка. Голям стимул сте наистина!

  11. #26

    Подразбиране

    Две дреболийки за Свети Валентин




  12. #27

    Подразбиране

    Хайде и аз да покажа подаръка за другарчето ми в играта. Използвам неговата снимка за гобленчето, че ми беше жал да го разопаковам вкъщи, за да го снимам.




  13. #28

    Подразбиране

    Ето кафенцето ми готово изпрано и изгладено, чакащо за рамка. Незнам само след като трябваше да ушия толкова маргаритки дали не стои много натруфено и се чудя дали да ги разшия. Даже на саксийката в долния ляв ъгъл не ги уших, реших че и така си стои много сладурско цветенцето. Вие какво ще ме посъветвате?


  14. #29

    Подразбиране

    Sissak, geniko, Nev, Sanita, благодаря за съветите, реших да ги последвам и го оставих така.
    А сега малък етап от новият ми гоблен





    Снимката не е много хубава, защото я правих сега вечерта и доста жълтее.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Ето ми кафенцето рамкирано. На всички вас много



    blue_bouble хич няма да стане скоро новият, защото си е доста големичък.

Страница 2 от 19 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •