Показване на 1 до 8 от 8
  1. #1

    Smile Здравейтеееееееееее

    Здравейте страхотни,страхотни жени-аз от много скоро се запалих по гоблените от бащата на мажът и наистина искам и аз да правия такива прелести,но честно казано малко съм туткава и бавничка,че гледам и бебче,но се надявам да вляза в такт

  2. #2

    Подразбиране

    Здравей!

    Добре дошла сред нас! Тук ще се забавляваш и ще намериш страхотни приятели!

    А за гоблените - не се притеснявай - започнеш ли, няма спиране.....

  3. #3

    Подразбиране

    mi6lence! Добре дошла! Надявам се да ти хареса сред нас и да си ушиеш най-хубавите гоблени. И нали знаеш, че апетита идва с ядене. Същото е и с гоблените. Колкото повече шиеш, толкова повече ти се шие.

  4. #4

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета.
    И съм сигурна,че ще се забавлявам от сърце и ще си напълня къщата с гоблени.

  5. #5

    Подразбиране

    Здравей, и добре дошла сред нас, сигурна съм, че щом си тук ще си харесаш и ушиеш
    много гоблени, а и ще намериш много нови приятели.
    А ако имаш желание може и да се присъединиш към групата на Софийските гобленарки
    на срещите който си организираме
    Ето и темата в която се оговаряме, тук може да следиш кога ще е следващата среща http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2612

  6. #6

    Подразбиране

    и добре дошла и от мен.

  7. #7

    Подразбиране

    и от мене.И да не забравяш да показваш красотите си

  8. #8

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря,благодаря много,страхотни мили гобленарки. elli аз знам всичко за вас познавам и съм близка с ваша гобленарка-Rali -бутаме заедно колички в квартала и знам и за събота. Но аз два на два гледам самичка беба,че таткото ни е на работа,но ще се възползвам от поканата в първият удобен случай.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •