Показване на 1 до 15 от 21

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Приспивна песен от безплатните на Гинокардия.


  2. #2

    Подразбиране

    Тези са от една книжка с цветя:



    ,

  3. #3

    Подразбиране

    Мечета, с остатъци от конци, за съжаление ги ших на българска панама и са по-дребни отколкото исках. Не съм следвала точно схемата за контура. Следващите, които ще ушия от тази серия ще са на по-едра панама и с кръстчета.

    ,
    Редактирано от lili : 05.02.2012 в 00:56.

  4. #4

    Подразбиране

    Тези са от Авантюрите (последния от една от друг форум, попаднах на нея случайно като влязох да го разгледах и така и не им казах). Първите два са подарени, но забравих да ги снимам с рамките.

    ,

    ,

  5. #5

    Подразбиране

    Този беше подарък за един колега, който се занимава с музика:


  6. #6

    Подразбиране

    Този беше за проба как се шият полукръстчета. Мислех да шия гейшите-сезони на Ланарте, но тъй като не бях шила кръстчета до тогава, реших първо да почна с нещо дребно. Незнам защо тогава ми беше хрумнало, че ще е по-лесно да ушия първо нещо с полукръстчета (не ми се смейте ), но го почнах на българска панама и половината е с petit point.


  7. #7

    Подразбиране

    Това е последното завършено, подарък е за един рибар , но го оставих той да си избере рамка.


  8. #8

    Подразбиране

    С какви конци го ушихте - Приспивна песен. При мен с DMC нещо не се получават нещата.
    Редактирано от viky : 11.02.2017 в 11:22.

  9. #9

    Подразбиране

    Доколкото си спомням си купих DMC, както бяха дадени в ключа. Не съм променяла нищо.

    Цитат Първоначално написано от viky Виж мнение
    С какви конци го ушихте - Приспивна песен. При мен с DMC нещо не се получават нещата.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •