Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 44
  1. #1

    Подразбиране planove za 2010 godina

    mislya 4e pove4eto ot nas planuvat, koy 6te e sledva6tiya goblen o6te predi da sa priklyu4ili s tova koeto pravyat v momenta ( az sım ot tezi naprimer ) , a drugi ya karat bez planove tova koeto gi privle4e v momenta

    mili momi4eta ya kajete kakvo planuvate za 2010

    az iskam da se probvam s edin haed ( za pırvi pıt haed ) , a dali 6te go dovır6a 6te vidim
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Като си погледнах това, което беше в плановете ми за тази година - равносметката - нищо от тях не е избродирано .Е , не съм проспала годината ....За това за новата нямам никакви планове.Каквото ми хареса
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  3. #3

    Подразбиране

    аз пък имам много планове.ето какво планувам:
    1-всичко започнато но незавършено през тази година
    2-хижа в планината на милена стил-щампа за проба
    3-ръченица-или готова комплектовка или със схема от форума
    4-икона не съм решила още коя но всяка година искам да добавям към колекцията си по една религия

  4. #4

    Подразбиране

    Хахахаха!Планове ли?Права е Светлето-много запланувано,но едно не избродирано.
    На първо време довършвам стари неща,после ще му мисля

  5. #5

    Подразбиране

    planove mnogo, vremeto malko i vse ne stiga. Dano denia da beshe 48 4asa )

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sanita Виж мнение
    Хахахаха!Планове ли?Права е Светлето-много запланувано,но едно не избродирано.
    На първо време довършвам стари неща,после ще му мисля



    ...и аз така...

    Много ми се ще до края на тази година да завърша Кралското езеро и през новата 2010 г да започна някоя икона...Хубавата мадона, Моление о чаше или Архангел Гавраил...
    Редактирано от leti_at : 16.11.2009 в 13:17.

  7. #7

    Подразбиране Моите планове за 2010

    Ми аз първо ще си почина от Тайната вечеря, като си довърша "Букет от слънчогледи" . За после планувам едни много сладурски гобленчета на Вилер (благодаря на Iliana67), като смятам всеки от тях да го шия през даденият му сезон (ще ви ги показвам периодично). Между сезоните смятам да започна "Христос пред страшният съд" (благодаря на Ducky - тя ми го изпрати...в смисъл подари ми гоблена си.... благодаря и от сърце - накара ме да повярвам ,че са останали добри хора). Смятам да започна и Натюрморт - Вилер 3651-8 Надявам се да се справя.... стискайте ми палци

  8. #8

    Подразбиране

    аз съм планирала следните гоблени:
    1.баба яга
    2.два хаеда-фея с лотос и една фея с момина сълза в зелената гама.всички ги знаете.
    3.един кухненски сюжет

  9. #9

    Подразбиране

    Аз съм планувала "Ангелска целувка" на Дименшънс, "Христос сред децата" вече го събирам, "Арабското момиче" все още е под въпрос, защото не се знае докато стигна до него дали нещо друго няма да ми хрумне.

  10. #10

    Подразбиране

    Плановете ми всеки ден стават все повече,вече дори се опитвам да се възпирам да правя планове,но дано да сме живи и здрави да ги изпълним!

  11. #11

    Post

    Прави сте момичета и аз така за тази година започнах четири и самио един довършвам а другите да се надяваме че ще ги завърша догодина .А иначе планувам един голям ХЕАД Прелюдия към целувка така се казва ,един натюрморт на Вилер Натюрморт с ананас ,може и някое детско гобленче а и си харесах няколко покривки за маса Май няма да успея

  12. #12

    Подразбиране

    Надявам се да свърша "Сикстинската мадона" до края на годината.След това ме чакат "Молещи се ръце" по Дюрер,разработка на Мегат(за подарък);после "Дамата с хермелина" на ВК(пак за подарък) и най-накрая за себе си-"Морска градина" на Мегат.Първите два ще станат лесно,но третия-сигурно ще премине и в 2011.Доста е труден.
    Иска ми се да ушия повече,но за съжаление повече от 1,5-2 часа на ден не мога да отделя.Иначе стои една папка с около 20 запланувани гоблена и всичко е вече на хартия готово,но..... :-(

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  13. #13

    Подразбиране

    Оххххххх!Как ми се иска да избродирам много гоблени... от хубави по- хубави, но.... Страхувам се да споделя кои точно, защото списъкът е дълъг и е в областа на фантазиите ми. А за планиране ...не мога да говоря. Искам, искам...искаааам!Но откъде време? Пък и само две ръце имам.Добре че сте вие , да показвате красотите си, че да ми се отпусне сърцето.

  14. #14

    Подразбиране

    Плановете ми винаги се объркват от някой бърз подарък и да си призная и започнатите и недовършени не намаляват...Сега ще си довърша коледните проекти а после започвам Дименшъните.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Оооо, чудя се от къде да ги почна.Имам за довършване.Ето ми ги плановете:



    Има и още

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •