Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 44
  1. #16

    Подразбиране

    Моите планове са сворзани с това което сега започнах да шия - "Св Георги" на Солария
    Обаче по схема свалена от нета ... Още няма кой знае какво за показване , затова не съм снимала...
    Искам да помоля ако някой е шил оригиналната компректовка , да покаже да сверим ключа за цветовете - номерата , за всеки случай
    Шия го с ДМЦ (е, още не съм купила всички цветове , де )

  2. #17

    Подразбиране

    Планове много ,но шиенето ми все още е бавно,така че се въздържам да ги кроя ... поне за сега

  3. #18

    Подразбиране

    Единият от двамата Свети Георги (все ги наричам Джордж и дракона, защото имаше една страхотна книга на Гордън Диксън"Драконът и джорджът" ), но все още не съм решила, кой е по- красив.
    Малкото драконче и танцьорката са решени на 100%. И всичко това след като живот и здраве се преборя с два започнати чаршафа, т.е едва ли за 2010
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg dr.jpg‎ (20.8 KB, 20 показвания)
    • Тип на файла: jpg li.jpg‎ (16.8 KB, 23 показвания)
    • Тип на файла: jpg d1.jpg‎ (46.3 KB, 23 показвания)
    • Тип на файла: jpg d2.jpg‎ (94.1 KB, 23 показвания)

  4. #19

    Подразбиране

    Моите планове за 2010 г. са за тези две красоти на Lanarte:



    Много ги харесвам, хвърлила съм им око доста отдавна, но все се намирах оправдание да отлагам закупуването им.
    Сега обаче ми е дошло голямо вдъхновение за шиене /явно им дойде времето /.
    Представям си ги как ще красят стената над дивана. Цветовете ще си подхождат просто чудесно.

  5. #20

    Подразбиране

    Планове - много, но за да не се раздесеторявам, съм твърдо решена първо да започна този:

    djav@mail.bg
    моите гоблени: х-х-х

  6. #21

    Подразбиране

    Моите планове са много амбициозни да не почвам нищо ново, докато не завърша започнатите, а те не са малко

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

  7. #22

    Подразбиране

    И аз няма да правя планове. Имам доброто желание да довърша започнатите, понеже постоянно нещо ми харесва купувам го и после се нарежда на една километрична опашка и чака ли чака своя ред, а все го пререждат с някой подарък или нещо, грабнало ме много, както Арабката и Тина /уших ги буквално на един дъх без да са планувани предварително/. Така, че само да е живот и здраве без план за 2010 ще видим до къде ще я докарам.

  8. #23

    Подразбиране

    Планове ли? Какви планове?
    Животът е това,което ти се случва,докато си правиш други планове.
    Или както се казва : "Човек предполага, а Господ разполага".

    Ето защо я карам с максимата - живей за момента.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  9. #24

    Подразбиране

    Момичета и аз подкрепям Ния ,че е по-добре без планове! До преди да се регистрирам във форума и да се наслаждавам на прелестите който всички вие творите, не си позволявах да шия едновремено два гоблена!А сега се промених и на всичко отгоре има една дълга опашка от чакашти!Така че по добре да не планувам ,защото изненадите дебнат от всякъде!

  10. #25

    Подразбиране

    Моите планове са скромни: два Golden kite и един Дименшън (Victorian charm).
    Да не си помислите, че ви будалкам: Голдън кайт, които си избрах, са мънички, първа степен сложност и с малко цветове.

  11. #26

    Подразбиране

    Това е в моите планове за 2010 година. Слънчогледите ще са за подарък на свекърва ми, а със "Септември" на Милена стил ме изненада малкият ми син за рожденния ми ден. Пък не се знае, може и още гоблени да си харесам тук във форума, така че плановете ми бих казала са доста относителни.



  12. #27

    Подразбиране

    Ох ако можех да ушия всичко през тази година....Но за начало съм почнала бродерията за играта осми март.След това ме чака за довършване Възкресението 1:1 и натаък ще видимДай боже да сме здрави ,другото е лесно


  13. #28

    Подразбиране

    Лелеее, какви планове, а после като почнат и отчетите.... Ами аз карам без план, както дойде и мисля, че се справям.

  14. #29

    Подразбиране

    И аз се отказах да правя планове за тази година. Имам 6 започнати и, живот и здраве, ще гледам да завърша поне част от тях. А сигурно през годината ще си харесам и нещо ново от форума.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Планове ли? Какви планове?
    Животът е това,което ти се случва,докато си правиш други планове.
    Или както се казва : "Човек предполага, а Господ разполага".

    Ето защо я карам с максимата - живей за момента.
    и аз оговарям тук с тази максима

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •