Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Показване на 76 до 85 от 85
  1. #76

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Marinera
    Цитат Първоначално написано от аномалия
    П.П. И не се обади да пием кафе, нали
    А, ама аз още не съм ходила до Шумен. ............ И непременно ще се обадя.

  2. #77

    Подразбиране за пресата за кухи орехчета

    Аномалия, сега чета тази тема и макар да е минало много време от февруари насам аз много искам да си намеря такава преса за кухи орехчета, гъбки и там други вкусотии, ще ти е възможно ли и удобно да ми изпратиш и на мен ако все още има разбира се, моля те отговори тук и дай някакви координати за да се свържа с теб, ще ти бъда благодарна!!!

  3. #78

    Подразбиране

    Незнам дали ги има още, но мога да проверя. Пиши на лични, ще измислим нещо.

  4. #79

    Подразбиране

    Аномалия, писах ти и на лични, ще ти бъда благодарна ако можеш да провериш дали ги има тези преси за кухи орехчета и гъбки при Вас и ако има те моля да ми изпратиш както ти е удобно, пиши дали ги има и ще се разберем по нататък.Мерси предварително!

  5. #80

    Подразбиране

    Дали се намира още някъде преса за кухи орехчета?Бих си закупила веднага

  6. #81

    Подразбиране

    аз също искам такава . ще помоля аномалия да провери дали все още има и да пише , може и на лични.

  7. #82

    Подразбиране

    ах...аз днес открих моята преса за орехчета.Едно време ги правеха във Военния завод в Разград.Едно време...1985-1989г.Но също така открих и един шприц за дребни сладки,но проблемът е ,че съм изгубила рецептата.Случайно някой все още да пази такава рецепта?

  8. #83

    Подразбиране

    Рецептата е открита и се намира на този адрес
    http://forum.bg-mamma.com/index.php?...07#msg10428107

  9. #84

    Подразбиране

    Zdraveite, ot edno izvestno vreme i na men mi doide na um za tezi oreh4eta nqkoi naisina moje li da kaje v den6no vreme ot kyde moje da se pory4a tazi taka jelana ot vsi4ki presa.

  10. #85

    Подразбиране

    Реклама:
    Вижте,аз живея в испания и си купих електрическа преса със 26 различни формички за сладки,които се сменят.Много е лесно и практично.Пускат ги периодично във веригата от магазини"Lidl".Ako имате възможност,взимайте рекламните книжки на магазина.Струваше ми 15 евро,,

Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •