Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 67
  1. #1

    Подразбиране Слънчоглед

    Редактирано от ata : 19.06.2012 в 17:32.

  2. #2

    Подразбиране

    Ето новото ми гобленче
    Много се радвам, че днес пристигна и сега като се разшия..... отдавна не съм шила освен дребосъците за Коледа, но с голям ентусиазъм ще я подхващам, така, че чакайте скоро етапче.

  3. #3

    Подразбиране

    ОООООООООО като по поръчка за Коледа .Много е красиво ще чакам да видя етапче.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Лили Виж мнение
    ОООООООООО като по поръчка за Коледа .Много е красиво ще чакам да видя етапче.
    Позна Лили, това ми е подаръка за Коледа от дъщеричка и аз нямам търпение да видя как ще се получи,че я поръчах с Ариадна да не набутвам детенце с ДМЦ....

  5. #5

    Подразбиране

    Много красив подарък имаш,честито! На коя фирма е,за първи път го виждам.
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от neli0909 Виж мнение
    Много красив подарък имаш,честито! На коя фирма е,за първи път го виждам.
    Благодаря Нели, комплектовка е на 1x4 Велико Търново, а чий е оригинала така и не можах да разбера. Във ФБ ми пуснаха линк към оригинала, видях че доста се различават цветово, линка беше на унгарски и нищо не разбрах

  7. #7

    Подразбиране

    Още дълго ще си пошия докато се оформи нещо я рокля,я крак ама да документирам, че вече започнах

  8. #8

    Подразбиране

    Мога само да предположа колко те е затруднило онова девойче с контурния бод...сигурно си имала усещането , че се въртиш в кръг от който няма излизане или вървиш по спирала, която няма край......
    ......за твоята упоритост да го завършиш...заслужава си...
    А тази, новата девойка, която си започнала и аз не съм я срещала...много е красива с тази своя свенлива, загадъчна разголеност...не знам каква магия се крие в нея, но определено моделчето ме грабна въпреки, че лицето е скрито, а аз харесвам женските образи...
    Поздравявам дъщеря ти за избора......, а на теб ти желая нестихващ ентусиазъм за бродиране, който видно е, че те е обзел...вече си го започнала и имаш впечатления...предполагам, че гобленчето е по-лесно...ти самата как го усещаш...???

  9. #9

    Подразбиране

    neonila, не бих правила сравнения кое е по-лесно,но индийското девойче е с кръстче и се шие лесно, само контура е по-завъртян, а новото гобленче е 1:1 и макар и да не си личи на снимката, в това ушитото има доста единични бодчета и доста близки по цвят конци, но като гледам схемата нататък ще е по-добре

  10. #10

    Подразбиране

    Първият лист е ушит. За първи път шия гоблен и зачертавам схемата в несвяст, никога не съм драскала по схемите, но сега е напълно невъзможно да се ориентирам без да драскам , толкова са близки цветовете,че не мога да ги различа

  11. #11

    Подразбиране

    [QUOTE=ata;455043]Първият лист е ушит. За първи път шия гоблен и зачертавам схемата в несвяст, никога не съм драскала по схемите, но сега е напълно невъзможно да се ориентирам без да драскам , толкова са близки цветовете,че не мога да ги различа

    В такъв случай ,вече си готова за GK
    Много ми харесва новото ти начинание,много.Ший със същия устрем до края и показвай по-често да му се радваме.

  12. #12

    Подразбиране

    ya-ya, миличка , за ГК само ще си мечтая....
    Това нищо и никакво гобленче ще ми вземе здравето , за ГК само ще ви се възхищавам и едва ли ще събера кураж.

  13. #13

    Подразбиране

    скъпа никога не казвай никога -може и да зачертаваш но доста си напреднала явно голям мерак те гони и нали ти е и подарък шиеш го с мерак като гледам скоро ще го свършиш
    до тук си струва усилието

  14. #14

    Подразбиране

    ya-ya, zhak, много ви благодаря за подкрепата.
    Жужи, да не ми е уроки наистина голям мерак ме гони след дългото мързелуване, а и бързам, че рускинята обеща да ми сканира Ланартето и щом го получа със сигурност ще се прехвърля на него.
    Хубав ден !
    Редактирано от manka : 15.05.2012 в 09:34.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Злати,началото е много обещаващо и съм сигурна ,че крайният резултат ще е чудесен.
    А за задраскването-и аз така правя когато шия Леврон-пълно е с единични бодове и близки цветове
    Успех

Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •