Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 67

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране Слънчоглед

    Редактирано от ata : 19.06.2012 в 17:32.

  2. #2

    Подразбиране

    Ето новото ми гобленче
    Много се радвам, че днес пристигна и сега като се разшия..... отдавна не съм шила освен дребосъците за Коледа, но с голям ентусиазъм ще я подхващам, така, че чакайте скоро етапче.

  3. #3

    Подразбиране

    ОООООООООО като по поръчка за Коледа .Много е красиво ще чакам да видя етапче.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Лили Виж мнение
    ОООООООООО като по поръчка за Коледа .Много е красиво ще чакам да видя етапче.
    Позна Лили, това ми е подаръка за Коледа от дъщеричка и аз нямам търпение да видя как ще се получи,че я поръчах с Ариадна да не набутвам детенце с ДМЦ....

  5. #5

    Подразбиране

    Много красив подарък имаш,честито! На коя фирма е,за първи път го виждам.
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от neli0909 Виж мнение
    Много красив подарък имаш,честито! На коя фирма е,за първи път го виждам.
    Благодаря Нели, комплектовка е на 1x4 Велико Търново, а чий е оригинала така и не можах да разбера. Във ФБ ми пуснаха линк към оригинала, видях че доста се различават цветово, линка беше на унгарски и нищо не разбрах

  7. #7

    Подразбиране

    Още дълго ще си пошия докато се оформи нещо я рокля,я крак ама да документирам, че вече започнах

  8. #8

    Подразбиране

    Мога само да предположа колко те е затруднило онова девойче с контурния бод...сигурно си имала усещането , че се въртиш в кръг от който няма излизане или вървиш по спирала, която няма край......
    ......за твоята упоритост да го завършиш...заслужава си...
    А тази, новата девойка, която си започнала и аз не съм я срещала...много е красива с тази своя свенлива, загадъчна разголеност...не знам каква магия се крие в нея, но определено моделчето ме грабна въпреки, че лицето е скрито, а аз харесвам женските образи...
    Поздравявам дъщеря ти за избора......, а на теб ти желая нестихващ ентусиазъм за бродиране, който видно е, че те е обзел...вече си го започнала и имаш впечатления...предполагам, че гобленчето е по-лесно...ти самата как го усещаш...???

  9. #9

    Подразбиране

    neonila, не бих правила сравнения кое е по-лесно,но индийското девойче е с кръстче и се шие лесно, само контура е по-завъртян, а новото гобленче е 1:1 и макар и да не си личи на снимката, в това ушитото има доста единични бодчета и доста близки по цвят конци, но като гледам схемата нататък ще е по-добре

  10. #10

    Подразбиране

    Ммм, много нежност, еротика и женственост има в този гоблен.

  11. #11

    Подразбиране

    Благодаря!Скоро си поръчах от Оля гоблен "Романтика",но още не съм го започнала,защото имам много ангажименти.И там има едни особени бодове,но като го почна ще питам,кое как се шие.Със сигурност ще поръчам и "Слънчогледа",защото много ми харесва,пък ще го бродирам когато мога

  12. #12

    Подразбиране

    lele kakva nejnost prekrasno se polo4ava

  13. #13

    Подразбиране

    Male Zlate, to golqma krasavica pri tebe se poluchava ... Bravo i za izbora na modela i za izpulnenieto!

  14. #14

    Подразбиране

    Първият лист е ушит. За първи път шия гоблен и зачертавам схемата в несвяст, никога не съм драскала по схемите, но сега е напълно невъзможно да се ориентирам без да драскам , толкова са близки цветовете,че не мога да ги различа

  15. #15

    Подразбиране

    [QUOTE=ata;455043]Първият лист е ушит. За първи път шия гоблен и зачертавам схемата в несвяст, никога не съм драскала по схемите, но сега е напълно невъзможно да се ориентирам без да драскам , толкова са близки цветовете,че не мога да ги различа

    В такъв случай ,вече си готова за GK
    Много ми харесва новото ти начинание,много.Ший със същия устрем до края и показвай по-често да му се радваме.

Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •