Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 67
  1. #31

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от irina48 Виж мнение
    Мислех да си поръчам при Оля гоблен "Слънчоглед",но щом като е толкова труден май ще се откажа.Иначе е много красив и цветовете му са прекрасни,но кръстчета,полукръстчета и т.н.нещо не ми се нравят!
    Кръстчетата и полукръстчетата увличат и много приятно се шият, така, че не се отказвай. При мен трудностите дойдоха от това , че ших по схема от нета, на която трудно различавах цветовете, дори наскоро си открих една доста голяма грешка , при готовия комплект няма да е така.

  2. #32

    Подразбиране

    Ata, много красива девойка се очертава при теб. А колкото до тъмните цветове мисля че няма да имаш проблем като ушиеш и останалите.Шила съм три комплектовки на същата фирма и съм много доволна от цветовата гама. Дано и при теб е така.Успех!

  3. #33

    Подразбиране

    Ммм, много нежност, еротика и женственост има в този гоблен.

  4. #34

    Подразбиране

    Благодаря!Скоро си поръчах от Оля гоблен "Романтика",но още не съм го започнала,защото имам много ангажименти.И там има едни особени бодове,но като го почна ще питам,кое как се шие.Със сигурност ще поръчам и "Слънчогледа",защото много ми харесва,пък ще го бродирам когато мога

  5. #35

    Подразбиране

    Да покажа до къде я докарах

  6. #36

    Подразбиране

    добре си побоцкала давай смело поне на тази снимка вече не е така тъмна ръката което те притесняваше -на следващата среща да го видим вече готов

  7. #37

    Подразбиране

    Страшни крачета са се показали,половината е готов и е много хубав
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  8. #38

    Подразбиране

    Много добре напредваш, браво на теб......
    Усеща се една прозрачна и загадъчна еротика...който не е виждал картинката сигурно прави така:......, какво ли следва...???
    Но аз знам какво...... следват още много часове бродерия, после следващо етапче и т.н...

  9. #39

    Подразбиране

    Ееее,много си напреднала!!!Браво-нищо ,че е тъмен ще стане прекрасен гоблен!!!

  10. #40

    Подразбиране

    lele kakva nejnost prekrasno se polo4ava

  11. #41

    Подразбиране

    Благодаря ви за подкрепата!
    Аз продължавам да си мрънкам, че е тъмна, че цветовете са много близки и трудно се шие и какво ли още не, но упорито продължавам напред, ще я ушивам каквато и да е

    Снимката ми я прави още по тъмна...
    Редактирано от ata : 16.03.2012 в 11:28.

  12. #42

    Post

    ......Моето любимо гобленче е почти готово...въпреки, че ти е труден не се съмнявам, че ще го довършиш до края...точно така, упорито продължавай напред...знаеш, че докато се наслагват цветовете в процеса на бродиране гоблена ще се променя...така че това, че сега ти изглежда тъмен не е последно виждане...довърши го и тогава че видим...но наистина ми се струва, че напредваш много бързо...то отстрани винаги е лесно...а какво да кажа аз с моето ушиване на половин квадратче на ден......

  13. #43

    Подразбиране

    Благодаря ти neonila, ти си ми най-голямата подкрепа ! Наистина бързам да го ушия и да го махна, че наред със всичко друго ми омръзнаха тези сиви и кафяви цветове и както казва майка, няма ли червеничко не струва

  14. #44

    Подразбиране

    Знам, че имаш много съмнения,но пак ти казвам-на мен много ми харесва.
    Като сложиш и отдясно фона съвсем ще изпъкне дамата и ще видиш,че ще стане прекрасен. Давай смело до края и никакво отказване.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    ata,много е красива тази девойка.Само така, напред и само напред.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •