Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 67

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    То бедрото готово, но да видим какво ще се получи накрая.....Много тъмни цветове,нищо общо с картинката

  2. #2

    Smile

    Поседяла е повечко на слънце...............
    Сигурно ще се оправи, като ушиеш по-светлите цветове, често се получава така...........

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    Поседяла е повечко на слънце...............
    Сигурно ще се оправи, като ушиеш по-светлите цветове, често се получава така...........
    И аз на това се надявам

  4. #4

    Подразбиране

    Мислех да си поръчам при Оля гоблен "Слънчоглед",но щом като е толкова труден май ще се откажа.Иначе е много красив и цветовете му са прекрасни,но кръстчета,полукръстчета и т.н.нещо не ми се нравят!

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от irina48 Виж мнение
    Мислех да си поръчам при Оля гоблен "Слънчоглед",но щом като е толкова труден май ще се откажа.Иначе е много красив и цветовете му са прекрасни,но кръстчета,полукръстчета и т.н.нещо не ми се нравят!
    Кръстчетата и полукръстчетата увличат и много приятно се шият, така, че не се отказвай. При мен трудностите дойдоха от това , че ших по схема от нета, на която трудно различавах цветовете, дори наскоро си открих една доста голяма грешка , при готовия комплект няма да е така.

  6. #6

    Подразбиране

    Ata, много красива девойка се очертава при теб. А колкото до тъмните цветове мисля че няма да имаш проблем като ушиеш и останалите.Шила съм три комплектовки на същата фирма и съм много доволна от цветовата гама. Дано и при теб е така.Успех!

  7. #7

    Подразбиране

    Да покажа до къде я докарах

  8. #8

    Подразбиране

    Страшни крачета са се показали,половината е готов и е много хубав
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  9. #9

    Подразбиране

    Много добре напредваш, браво на теб......
    Усеща се една прозрачна и загадъчна еротика...който не е виждал картинката сигурно прави така:......, какво ли следва...???
    Но аз знам какво...... следват още много часове бродерия, после следващо етапче и т.н...

  10. #10

    Подразбиране

    Ееее,много си напреднала!!!Браво-нищо ,че е тъмен ще стане прекрасен гоблен!!!

  11. #11

    Подразбиране

    добре си побоцкала давай смело поне на тази снимка вече не е така тъмна ръката което те притесняваше -на следващата среща да го видим вече готов

  12. #12

    Подразбиране

    Благодаря ви за подкрепата!
    Аз продължавам да си мрънкам, че е тъмна, че цветовете са много близки и трудно се шие и какво ли още не, но упорито продължавам напред, ще я ушивам каквато и да е

    Снимката ми я прави още по тъмна...
    Редактирано от ata : 16.03.2012 в 11:28.

  13. #13

    Post

    ......Моето любимо гобленче е почти готово...въпреки, че ти е труден не се съмнявам, че ще го довършиш до края...точно така, упорито продължавай напред...знаеш, че докато се наслагват цветовете в процеса на бродиране гоблена ще се променя...така че това, че сега ти изглежда тъмен не е последно виждане...довърши го и тогава че видим...но наистина ми се струва, че напредваш много бързо...то отстрани винаги е лесно...а какво да кажа аз с моето ушиване на половин квадратче на ден......

  14. #14

    Подразбиране

    Благодаря ти neonila, ти си ми най-голямата подкрепа ! Наистина бързам да го ушия и да го махна, че наред със всичко друго ми омръзнаха тези сиви и кафяви цветове и както казва майка, няма ли червеничко не струва

  15. #15

    Подразбиране

    Знам, че имаш много съмнения,но пак ти казвам-на мен много ми харесва.
    Като сложиш и отдясно фона съвсем ще изпъкне дамата и ще видиш,че ще стане прекрасен. Давай смело до края и никакво отказване.

Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •