Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 87

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Благодаря на всички за хубавите думи за магазинчето ми.
    Радвам се че ви е харесало, защото за мен това не е просто бизнес, а удоволствие. Наистина искам всички да излизат доволни от него и да помагам с каквото мога.

    Manka, имам бяла българска панама 16 и 22 каунта, имам и Magic Aida - 18 каунта (по-скъпа е от българската). Ще се радвам да се видим и с теб.
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    Честито за новото магазинче и на Слав и на новите клиентки. Надявам се скоро и аз да го посетя!

  3. #3

    Подразбиране

    Аз също бих искала да го посетя,но като дойдем в Бургас,все препускаме и не остава време.Вярвам, че ,който си разбира от работата и я работи с любов,клиенти няма да му липсват.Успех и весело посрещане на Коледа!

  4. #4

    Подразбиране къде е магазина

    Моля да ми опишете по-подробно и ясно къде точно е магазина
    И работи ли в събота и неделя?

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Мари Виж мнение
    Моля да ми опишете по-подробно и ясно къде точно е магазина
    И работи ли в събота и неделя?
    Здравей, Мари!
    Магазинчето е на ул. "Цар Калоян" 22 А, до Краснодар и зеленчуковия пазар. Това е улицата, на която е входа на магазин "Европа" (1-вия етаж на Краснодар). Като се тръгне от входа на магазин "Европа" към ул. "Фердинандова", магазина се намира от дясната страна под новата кооперация. На ъгъла на кооперацията има Еврофутбол, след него има три еднотипни магазина. Третото е моето магазинче. Има жълти надписи на съклата.
    Работното време е от 09:30 до 18:00 часа в делничните дни, в събота от 10:00 до 14:00 часа. Неделята е ден за почивка и шиене на гоблени
    Редактирано от sLaV : 14.12.2009 в 00:46.
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  6. #6

    Подразбиране

    Да, съвсем точно разбрах и в най-скоро време ще дойда. Щом работите до 18 ч. това ми е много удобно, защото имаме служебен автобус от нефтозавода, който спира на Москва срещу червения блок и от там за 2-3 мин. съм в магазина. Може ли да ми дадеш някакъв телефон за връзка, по възможност и стационарен. Искам да попитам в магазина приемате ли поръчки за рамкиране?

  7. #7

    Подразбиране

    Що се отнася за рамките - да приемам поръчки за рамкиране на гоблени, картини, огледала и т.н. Добре стават, не са скъпи и бързо се изпълнява поръчката - за 1 до 2 дни са готови!
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  8. #8

    Подразбиране

    много се радвам че в бургас има все повече магазини за гоблени. аз от 5 години живея в несебър и да ви кажа честно там няма голямо разнообразие на гоблени(основно милена стил) и конци на ариадна,дмц(не всички цветове), анхор и пъпетс, но откъм панама, имат една само и в двата магазина. затова се принудих да си поръчвам гоблени по интернет. затова да ви е честит новия магазин, а аз ако ми остане време ще мина скоро да го видя
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  9. #9

    Подразбиране

    Магазинчето е на ул. "Цар Калоян" 22 А, до Краснодар и зеленчуковия пазар. Това е улицата, на която е входа на магазин "Европа" (1-вия етаж на Краснодар). Като се тръгне от входа на магазин "Европа" към ул. "Фердинандова", магазина се намира от дясната страна под новата кооперация. На ъгъла на кооперацията има Еврофутбол, след него има три еднотипни магазина. Третото е моето магазинче. Има жълти надписи на съклата.

    nilesu, заповядай!
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  10. #10

    Подразбиране

    [QUOTE=sLaV;335563]Магазинчето е на ул. "Цар Калоян" 22 А, до Краснодар и зеленчуковия пазар. Това е улицата, на която е входа на магазин "Европа" (1-вия етаж на Краснодар). Като се тръгне от входа на магазин "Европа" към ул. "Фердинандова", магазина се намира от дясната страна под новата кооперация. На ъгъла на кооперацията има Еврофутбол, след него има три еднотипни магазина. Третото е моето магазинче. Има жълти надписи на съклата.

    аз искам да попитам комплектовки на кой фирми предлагате в магазина ?
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  11. #11

    Подразбиране

    Може ли някой да ми даде някакво телефонче за връзка със собственичката
    Благодаря предварително
    Редактирано от Triana` : 23.04.2010 в 11:50.
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  12. #12

    Подразбиране

    Моля те,sLaV, чакам да ми отговориш,че нямам време

  13. #13
    janet67
    Guest

    Подразбиране

    Аз също станах клиент на Слав.Магазинчето е приказка.Слав пожелавам ти успех,дано бизнесът да потръгне.

  14. #14

    Подразбиране

    Мари, писах ти на ЛС.
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  15. #15

    Подразбиране

    sLaV, днес посетих магазинчето и останах очарована. Има голямо разнообразие на гоблени и конци. Само да приключа това което съм започнала и ще те посетя да си взима от прекрасните комплектовки , които предлагаш.

Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •