Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 87

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Магазинчето е чудесно! И аз имах възможността да го посетя тази седмица - много добре е заредено и с невероятно внимателни и услужливи собственици. Благодаря им от сърце за отделеното време и внимание!Надявам се че ще се виждаме при всяко мое идване в Бургас!

  2. #2

    Подразбиране

    marji, при всяко твое идване в Бургас си добре дошла, не само за магазинчето, но винаги е радост да се видим и да поговорим.

    malcheva1984, надявам се, че ще се видим скоро
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  3. #3

    Подразбиране

    разбира се. ще съм щастлива да посетя един наистина хубав магазин,за чиито собственици чета само хубави неща.
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  4. #4

    Подразбиране

    Дианка, ще ти отговоря на лично съобщение, за да не правим реклама, все пак темата е за мнения.
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  5. #5

    Подразбиране

    вярно, за това се сетих много късно.

  6. #6

    Подразбиране

    Моля модераторите по-късно да изтрият поста ми, но исках да информирам sLaV, че май кутията й с лични съобщения е пълна и не мога да й пратя ЛС
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  7. #7

    Подразбиране

    Здравейте на всички които практикуват хобито "Гоблен" ! Видях много завършени гоблени в галериите на някой от Вас - изключително красив труд ! - Поздравления за което. По отношение на магазинчето на Слав - 2-3 пъти влизах , но съвсем за кратко и останах с добро впечатление. С голямо желание ще закупя/поръчам готова комплетовка от там след прочетените постове по темата

    http://petli.gallery.ru/

  8. #8

    Подразбиране

    Аз също посетих магазинчето на Слав. Честно казано всичко е възхитително заедно с нея. Не разполагах и с много време ,за да обменим мнение,но ми беше толкова приятно . Благодаря ,Слав, за вниманието ,което ми отдели.Желая ти сърдечно успех.

  9. #9

    Подразбиране

    petli, dushkova, заповядайте пак, когато имате повече време
    Благодаря за хубавите думи!
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  10. #10

  11. #11

    Подразбиране за магазина

    само да ви кажа, че и от интернет прозореца, магазинчето на Слав е прекрасно и обслужването е много добро и приятно.

  12. #12

    Подразбиране

    Много благодаря за оказаното съдействие при избора на гоблен, на панама и на кутия за конци.
    Много ми беше приятно при вас и мога да кажа че всичко е великолепно. Изборът на гоблени е много разнообразен. А обслужването- направо приказка.Дано навсякъде вземат пример от вас.
    Нямам търпение да минат празниците и да започна Иверската Богородица,която си купих от вас.А кутията веднага влезе в употреба.
    Благодаря на Слав и мъжът й за помощта.
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  13. #13

    Подразбиране

    malcheva1984, dianka, благодаря ви, много сте мили! За всички нас от форума е радост и удоволствие да се занимаваме с хобито си и да го споделяме с останалите!

    Искам на всички да пожелая весело празнуване на най-хубавия празник - Великден - бъдете здрави и щастливи!
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  14. #14

    Подразбиране

    Благодаря ти от все сърце. Приятно посрещане на празника и се надявам скоро отново да се видим!
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  15. #15

    Подразбиране

    Оооо как съм изтървала.И аз ще отида до това магазинче,тъкмо ще си купя панама.А и ще се запозная със съфорумка.Нали никой не познавам

Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •